Díky ekonomické emigraci zde bude třetí světová válka

https://www.flickr.com/photos/gvkb/26359088337/

Z díla se pozná kdo je zde potřebný a kdo je zde zbytečný, polovina lidí na světě je zde zcela zbytečná ale zatím zde není kontrolní systém, co by tu zbytečnou polovinu lidstva, optimálně ekologicky automaticky recykloval. Představme si třeba EU, ve kterém by se polovina lidí eliminovala, protože by se z jejich díla poznalo to, že jsou zde zbyteční. Problémem je zde že EU neřídí umělá inteligence, ale EU řídí herci, co si hrají na elitu v EU. Ekonomika je jako balón, který vzlétne, pokud se odhodí zátěž, člověk je už jenom stroj není to už dávno živá bytost, podívejme se na globální statistiky za posledních deset let o dospělém konzumním člověku jak on myslí a žije, z 90% se myšlení a život konzumního člověka podobá automatickému stroji!
Každý stroj je zde tak dlouho dokud není nahrazen lepším strojem, podívejme se na lidský odpad, který je nepoužitelný pro zaměstnavatele, v přírodě to co je chybné to je zde potravou pro ostatní, proč jsme vlastně tak dobří k lidem co zde nevytvoří žádné hodnotné dílo a jenom na nás sobecky parazitují. Příčinou je to že místo používání inteligence používáme jenom staré programy, myšlenkově existujeme v dávné minulosti, a nejsme schopní se myšlenkově změnit tak, abychom mysleli v souladu se současnou realitou, která jistě směřuje ke třetí světové válce.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.