Digitalismus recykluje kapitalismus a socialismus

https://www.flickr.com/photos/gvkb/27357966568/

Problémy jsou následkem chyb v programu, pokud chceme vyřešit optimálně rychle všechny naše lidské ubohé problémy, musíme odstranit logicky chyby ve všem, co je zde lidmi uboze naprogramované, a nahradit chybné správným, a staré novým. Vše je zde obrazně o sportovních ligách, dobře se má zde to, co hraje první ligu, v nějaké hodnotné specializaci, to co nedokáže uspět v tomto sportu, to se musí optimálně ekologicky recyklovat, je zde problém s genetickými zdegenerovanými ubožáky, kterých je už na světě jako much.
Je třeba postavit v každém velikém městě na světě GVKB servis pro lidi,  každý rok se bude muset každý člověk od narození do smrti dostavit do GVKB servisu, kde se na něj podívají GVKB roboti, s umělou inteligencí GVKB, a pokud roboti zjistí že jde o lidský genetický zmetek, tak oni ubožáka eliminují a recyklují.
Nebudou se zde už ubožáci v servisu už vůbec draho opravovat, jako se to dělalo dosud, každý ubožák se bude muset postarat sám o to, aby byl fyzicky a psychicky dokonalý, to je jeho soukromá věc, lidi si mohou navzájem vytrhat zuby, nebo si jinak zdravotně pomoci, podle podrobných video návodů na internetu. Nebudou zde pro nikoho vyjímky, každý člověk bude mít v hlavě kontrolní GVKB identifikační čip, a tam bude záznam o jeho každoroční kontrole, nebudou už na světě ubožáci, co chybují a pomalu pracují, pro GVKB digitalismus, který recykloval ubohý kapitalismus a socialismus.

Podobné příspěvky>