Bojíme se smrti protože nevíme co nás čeká

Když tělo fyzicky zemře tak si musí duše najít rychle ve svém okolí nové narozené tělo co nemá ještě duši a jelikož duše chce změnu, tak si pyšná duše hledá tělo které má osud spojen s pokorou a pokorná duše si zase hledá tělo s pyšným osudem, hledání je zde podle hudby, každé narozené tělo bez duše hraje nějakou hudbu, a ta hudba jako vůně láká k sobě novou duši z mrtvého těla. Svým způsobem je nové tělo peklem nebo rájem, záleží na štěstí jaké má duše která si nové tělo vybere, je to obrazně jako bychom starý operační systém s mnoha programy nainstalovali do nově koupeného počítače.
Tělo často odmítne duši, aby se v něm usadila, a tak duše musí hledat jiné tělo, pokud to duše ve vymezeném krátkém čase nezvládne, tak duše zmizí v nicotě a prázdnotě, čas je u každé duše jiný, záleží na tom jak smrt probíhá a jak rychle tělo fyzicky chladne, pomalé chladnutí mrtvého těla, dává duši dost času k nalezení nového těla. Je to obrazně jako když by záleželo při instalaci operačního systému na tom, jak je nabitá baterie v notebooku a jestli během instalace baterie nebude vybitá. V průměru polovina duší má smůlu a nezvládne rychle přejít do nového těla a tak zaniká, pokud do narozeného těla bez duše do určité doby nepřijde duše tak tělo umírá.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.