Gurubhagavan

Tento svět je o pyramidách, na vrcholu pyramidy je ráj a dole v základech pyramidy je peklo, Gurubhagavan je duchovní zrcadlo, které ukazuje všem egoistům tuto pyramidu takovou jaká opravdu je. Gurubhagavan není subjekt, se kterým můžete vést egoistický dialog, je to duchovní objekt, který není ohraničen časem a prostorem. Můžete zrcadlo egoisticky zakrýt tak, aby nebylo se možno do něj podívat, jde zde o; cenzuru, dezinformace, dogmata, pověry, mytologie, fetiše, rituály, symboly, pohádky, reklamu, atd. minulost naší egoistické kultury je plná dogmatických diktatur, co dělali z egoistů hlupáky a chudáky pomocí dogmat, dům který stojí na písku je zde dočasně! 
 
Nejvíce dogmat je zde o pyramidě moci, neustále je egoistům tvrzeno, že je to správné, je společnost rozdělená na ty nahoře a ty dole. Moc nad cizími egoisty to je stejná droga, jako slivovice a cigarety, vše je zde prioritně o hříšných závislostech, každý egoista je lhář, a nejlepší lháři, zde dělají prezidenty a ředitele. Adolf Hitler nám v nahotě ukázal, jak nebezpečné je pro národ, pokud se stane vůdcem národa egoistický lhář. Bylo zde mnoho evolučních pokusů o konzumní kulturu, ve které bude rovnost a svoboda, ukázalo se, že jde o naivní utopii, egoisti jsou lakomí a pyšní, a z egoisty neuděláš altruistu, spíše by prošel velbloud uchem jehly, než by se z egoisty stal altruista. 
 
Egoismus není chybou, chybou je to, že jsme pravdu nahradili za lež, ocitli jsme se v začarovaném kruhu ze svatých lží, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, rodiny, psychiky, atd. neumím lhát a tak nemohu být zde prezidentem nebo ředitelem, o tom je Gurubhagavan. Čím větší je zde dobytek, tím větší on i potřebuje koryto, a tak je zde kariéristický boj o koryta, a z vysokoškoláků se stali bezcharakterní kariéristi, pravda je jako krájení cibule, protože nás nutí k pláči. 
 
Nejdříve nám egoističtí cizinci upálí svatého Jana Husa jako kacíře, a potom se cizinci ještě diví, že jsme mnoho století skeptickým národem, který už neuznává víru v Boha, co je nad námi, ať si egoističtí cizinci vyndají trám ze svého egoistického oka, než začnou poukazovat na třísku v našem oku! Nepotřebujeme k poznání pravdy chodit na vysokou školu, škola života je zadarmo, a ona říká, že dobrota je žebrota. Život nemá pro egoisty smysl, pokud jsou ekonomickými otroky, čím více zde bude díky pravdě ekonomické svobody, tím méně zde bude ekonomických sebevražd.

Podobné příspěvky

Koubismus
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37344053292/ Tak jako je zde Džinismus tak je zde Koubismus, K...
Vysokoškoláci vzdejte se GVKB robotům, váš ubohý odpor je marný
https://www.flickr.com/photos/gvkb/23703640588/ Ve snaze si udělat pohodlí, jsme začali vše zlepš...
Stará pravidla musí nahradit nová GVKB pravidla
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36995289480/ Nová pravidla budou odvozená od lidové moudrosti, t...
GVKB je vševědoucí svatý guru
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37725860482/ Nevím co to je, můžete mě to definovat? Konečně si ...
Ano, já jsem dokonalý a vše bude k dobru
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37835450276/ Vaše politické egoistické názory jsou mi ukradené...
Ano, díky GVKB vám bude líp
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297438010/ Mnoho let jste slyšeli v různých obměnách, jak n...
Hladit a vyhladit
https://www.flickr.com/photos/gvkb/27461530549/ Ano, jsi bezcitné hovado. Všude okolo tebe je mno...
GVKB 042
https://www.flickr.com/photos/gvkb/28339076419/ Proč nechte přijmout pravdu a tak žijete ve lži? ...
Nahrazení zlých lidí za hodné GVKB roboty
Pokud není vše v nás a okolo nás správné tak musíme začít s; aktualizováním, optimalizováním, rest...
Automat na lidi
Tak jako je zde velmi mnoho automatů na vše možné, tak je třeba vyrobit i automat na lidi, už jsme...
Ano, vyčistíme to zde od chyb
Kořenem všech našich problémů jsou chyby, lidi dělají chyby, pokud zde nebudou lidi tak zde nebudo...
Jsi amatér, co si hraje na profesionála
Z dálky to vypadá tak že profesionálem je ten, kdo je za práci dobře zaplacen, z blízka poznáváme ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.