Ano, tady se někdo zbláznil

P1080190

Proč jsou lidi, líní hledat informace na internetu? Lidi nejsou líní, ale mají jiné priority, pokud je pro lidi něco prioritní tak v tom nejsou líní, proč pro mnoho lidí není prioritní hledání informací na internetu? Proč chodit pěšky, když je zde auto, které nás odveze, pokud zde nebude to auto, budou lidi donucení k tomu, hledat informace na internetu. 

Je to jako s tím, že se lidi ptají, kolik je hodin, a přitom by mohli mít na ruce hodinky, nebo v kapse telefon, pokud by se rady museli platit, tak by lidi o placené rady nestáli, a sami by si informace našli na internetu. Dobrota je žebrota, v přírodě nejsou rady zadarmo, každý musí hledat to, co potřebuje, každý hlupák chce pořád mluvit, a nikdo nechce poslouchat jeho hlouposti, za vším je ekonomika. 

Je třeba změnit ekonomický systém tak, že pokud někomu pomohu, tak on mi za to zaplatí, i kdyby ta pomoc byla jenom dobrá rada. Je třeba nepřizpůsobivé příživníky, tvrdě ekonomicky potrestat za jejich chyby, podívejme se na stroje, nedostanou to, co potřebují tak nepracují, je to jednoduché, hledáš pomocnou ruku, tak použij svoje ruce! 

Každý stát chce od lidí, aby mu dívali mnoho peněz, ale když lidi něco od státu nutně potřebují, tak se na lidi stát vykašle, to není demokracie, ale to je diktatura elity. Následkem jsou; krize, války, ekonomická emigrace, extremismus, vandalismus, atd. Proč zde máme najednou kapitalistické ceny a socialistické platy, tady se někdo zbláznil!

Umělá inteligence komentáře moderuje