Volové vládnou volům

https://www.flickr.com/photos/gvkb/26937989758/

Jak léčit závislost na korytu? Z lidí se stal dobytek závislý na korytu, následkem je deprese a konzumace slivovice a cigaret, nebo víra v zázraky. Asociální extrémistické diktatury, v nahotě ukazují, že pro fanatické diktátory jsou lidi jenom dobytek, závislý na korytu, a podle toho se zde i s lidmi jedná. Konzumní egoistická civilizace, je založená na závislosti na korytu, kolem koryta se vše točí, čím větší koryto, tím větší je u něj i dobytek. Jak léčit závislost na korytu? V současnosti zde je snaha řešit problém pomocí náboženství a politiky, nebo pomocí chemického léčení lidí, oba způsoby selhali. 

Jádrem problému je svoboda, pokud je svoboda nahrazená otroctvím, tak následkem je závislost na korytu a z lidí se stává ubohý dobytek. Jsou to jenom příčiny a následky, lidi se umí přizpůsobit nové situaci a berou život jako hru, když zde není svoboda tak zde jsou kariéristické závody o koryta. Dobrota je žebrota, pokud donutíme člověka k tomu, aby se stal dobrým, tak z něj uděláme dobytek, ano; Komunismus, Nacismus, Islám, Hinduismus, atd. je klasickou ukázkou, jak to dopadne, pokud se z lidí pomocí vymývání mozku, stane nemyslící dobytek. 

Pravdou je to že život má smysl jenom, pokud je zde svoboda, bez svobody život nemá smysl, protože se z lidí stal dobytek závislý na korytu, není zde demokracie je zde kleptokracie, vládnou nám lháři a zloději, z díla spatříme tvůrce a dílem těch co zde vládnou je to, že se z lidí stal dobytek závislý na korytu. Přej lidem svobodu a dej lidem svobodu o tom je moje nová digitální civilizace, na práci a myšlení zde budou stroje a počítače, lidi zde budou na to aby mohli svobodně žít nazí v přírodě a jediným jejich pánem budou přírodní zákony.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.