Ano, ekonomika dlouhodobě globálně stagnuje

Ekonomiku nejde vnímat lokálně, musíme jí vnímat dlouhodobě globálně, ekonomika roste díky tomu, že je zde ekonomická svoboda, jakmile je zde ekonomické otroctví tak následkem je stagnující ekonomika, za ekonomické otroctví mohou chyby těch, co jsou nahoře a mají zde; výhody, jistoty, popularitu, imunitu, atd. ryba smrdí od elitních hlav. Sledujme utrácení lidí a organizací, z utrácení poznáme to, kde jsou peníze, na priority jsou peníze, a na to co není prioritní, nejsou peníze. Svět ovládají nadnárodní ekonomické a politické mafie, vše dneska souvisí se vším, jádrem problému je to, že zde není globální kontrolní optimální systém, který by eliminoval lháře a zloděje. 
 
Obyčejný dělník v současnosti je zde jenom ekonomickým otrokem, a jeho naděje na to že se bude mít lépe je nulová. Jisté investice nesou malý zisk, rizikové investice nesou veliký zisk, ale snadno můžete přijít o to, co jste investovali, zhroutit se může burza nebo národ, jenom smrt je jistá, v současnosti je zde snaha o jisté investice, a tím logicky ekonomika dlouhodobě globálně stagnuje, dále zde často dochází k vydírání a podrazům, když nejde porazit konkurenta klasicky, v čestné soutěži a čestném boji, tak se to řeší nečestnými strategiemi, ve stylu peníze nesmrdí. Je zde snaha na všem bezohledně mnoho vydělat, i nemoc nebo válka, je jenom obchod, na kterém ti co jsou nahoře, mnoho vydělávají. 
 
Vše zde má svoje limity, pokud tyto limity násilně porušíme, následují problémy, které mohou přerůst v ekonomickou krizi nebo válku, pro ty co jsou nahoře, jsou ti, co jsou dole jenom levným pokusným materiálem s nulovou hodnotou. Jednoduchým ukazatelem kvality života, je dlouhý věk obyvatel v národě, většinou se dlouhého věku dožívají ti, co nemuseli pracovat jako dělníci, a pracovali v kanceláři, kde se jim dobře dařilo. S narůstající modernizací a optimalizací začíná ubývat práce pro lidi, nebude to trvat dlouho a zaměstnance nahradí stroje a počítače, s narůstající modernizací a optimalizací začíná ubývat práce pro lidi. 
 
Je možné zdanit stroje a počítače, tak jako se zdaňují lidi? Nad tím si dneska lámou hlavu politici, problém je v tom že když stroj nebo počítač nedostane to, co potřebuje, tak nefunguje! Zde se jasně odhaluje pravda o tom, proč ekonomika stagnuje, dělnická třída odmítá fungovat, protože nedostává to, co ke svojí existenci nutně potřebuje. Může si dělník koupit auto, a tím autem jezdit do zaměstnání? Auto je pro dělníka luxus, a proto je všude mnoho starých aut, ve špatném technickém stavu. Blíží se doba, kdy GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi budou žít jenom daleko od civilizace v rezervaci, kterou budou hlídat vojenští roboti.

Podobné příspěvky

Jenom situace určuje co je správné a co je chybné
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36886026813/ Ekonomika je o tom vědět co je správné a co je ch...
Jak optimálně nakupovat digitální přístroje co jsou na baterie?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36540992854/ Nabídka digitálních přístrojů na baterie je veliká,...
Špinavé ubožáky k ničemu nepotřebujeme
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37704251722/ Globálně je zde 33% lidí na světě špinavými ubožáky...
Ano, dezinformační bubliny způsobují krize
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37499309220/ Problém s dezinformacemi zde je od té doby co exist...
Kdo u nás může za bídu a nezaměstnanost?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37687842086/ Z díla se pozná tvůrce, vše je zde založeno n...
Ano, světu vládli vždy mocní kolonialisté
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297460500/ Nemám rád milionáře a celebrity. Pracuju v nadnár...
Ano, mrtvou krávu nepodojíš
https://www.flickr.com/photos/gvkb/24246118977/ Může originál nahradit náhražka? Vše je o tom, že...
Ano, jsme cizinci ve vlastní zemi
https://www.flickr.com/photos/gvkb/39109487531/ Výprodej zbytečných politiků. Tak jako po vánocíc...
Když plevel uschne, není to žádná škoda
Pokud je něčeho co potřebujeme nedostatek, tak to má velkou hodnotu, logicky platí opak o tom, že ...
Kapitalismus bez dluhů to je utopie
Už slovo kapitalismus, má v sobě jasně dáno, že jde o ideologii založenou na soukromém vlastnictví...
Manuál jak být vždy před ostatními
Vše je zde závod o hodnoty, ten kdo je za ostatními z toho má blbou náladu, za ostatními mohou být...
Ano, kvalita je drahá, ale vždy se vyplatí
Co ovlivňuje rychlost myšlení? Je to obrazně jako u stránky na internetu a rychlost načítání strán...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.