Dobrota k ubožákům má za následek žebrotu

Naše inteligence umí počítat, a tak spočítá u všeho hodnotu, dobře se chováme k tomu co zde má hodnotu, a zle se chováme k tomu, co zde nemá hodnotu, tím vzniká snaha o to, abychom cizí inteligenci oklamali, a tak jsme měli výhody a jistoty z toho, že cizí inteligence bude chybovat. 
 
Naučili jsme se rozdělovat lidi podle toho, jestli jsou nahoře nebo dole, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. Není zde tedy socialismus nebo kapitalismus, je zde egoistický kariérismus, kolem úspěchu se zde vše točí, z lidí se stali bezcharakterní kariéristi, co zde bojují o výhody a jistoty, takto vzniklo konzumní peklo, ve kterém je místo lásky a pravdy, jenom nenávist a lež. 
 
Nebojují mezi sebou jenom jedinci, bojují mezi sebou i; podniky, organizace, národy, ideologie, atd. evoluce vše z nadhledu pozoruje, a to co neuspěje, to eliminuje. Vše zde má limity a tyto limity určují u všeho osud, pokud se někdo narodí jako nekvalitní jedinec, v nekvalitní rodině, je bohužel většinou jeho osudem být zde kariéristicky neúspěšným, a mít z toho deprese.
 
Není zde nezaměstnanost, je zde všude nadbytek ubožáků, které nechce nikdo zaměstnat. V přírodě jsou ubožáci snadnou kořistí pro šelmy, v minulosti se problém s ubožáky řešil tím, že zde bylo otroctví, a majitel mohl ubohého otroka zabít, protože to byl jeho majetek. 
 
Dobrota k ubožákům má za následek žebrotu, jak došlo k tomu, že jsme dobří k ubožákům? Příčinou je chybná politická demagogie, ti co jsou nahoře, ve snaze o popularitu vytvořili sociální politiku, která podporuje sociálně ubožáky, a to vede k tomu, že se nám ubožáci rozmnožují jako myši, a potom nám jako myši škodí. 
 
Proč selhalo nejprve náboženství, a potom selhala politika? Každá lež je zde dočasně, jenom pravda je zde trvale, pravda jasně říká, že dobrota k ubožákům má za následek žebrotu, k ubožákům musíme být zlí a je třeba ubožáky recyklovat na substrát. 
 
Nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky problémy, kdo nebude mít v EU ve 20 letech maturitu, ten bude recyklovaný na substrát, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Tím se eliminuje problém s menšinami, které zde nerespektují pravidla většiny, skončí v EU problémy s nepřizpůsobivými příživníky, kdo bude chtít, ten si dobrou práci v EU najde, protože mu nebudou brát ubožáci práci. 
 
Zavede se v EU certifikace kvality člověka s roční platností od 7 let do 70 let, ten kdo nedostane tuto certifikaci ten bude recyklován na substrát, nemá smysl, aby někdo chodil dlouho do školy když je jasné že on maturitu stejně neudělá a tak by byl ve 20 letech recyklován na substrát. Ekonomika je o utahování šroubů, každý člověk je šroub, který má egoistickou snahu o to, aby nebyl utažený, a proto je zde deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, psychiky, atd.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Ano, ubožáci jsou zde marginálním problémem
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36845533964/ Z pohledu televize a tisku zde vlastně žádní ubožác...
Co je za blbou náladou u nás?
Populistická hesla o tom, že bude lépe, nikdo už nebere vážně, lépe už bylo, to každému došlo, mal...
Ano, EU nemůže být dojnou krávou, pro nepřizpůsobivé občany
Konzumní civilizace potřebuje přizpůsobivé lidi, krize jsou následkem toho, že lidi se neumí rychl...
Peníze dávají lidem svobodu a zároveň jim svobodu i berou
Peníze jsou psychickou drogou pro egoisty, každý dobře ví, co to jsou drogy, a jaké jsou následky ...
Ano, konkurence tlačí ceny dolů
Monopol tlačí ceny nahoru, pokud je někde malá kupní síla, tak je tam logicky i monopol, jak u nás...
GVKB 065
Soudruzi a soudružky každý z nás musí řešit, jestli věřit nebo pochybovat, kdy věřit a kdy pochybo...
Ano, tady se někdo zbláznil
Proč jsou lidi, líní hledat informace na internetu? Lidi nejsou líní, ale mají jiné priority, poku...
Peníze jsou jako lék
O celebritách se nejvíce mediálně mluví. Mediální popularita je továrna na peníze, reklama je dnes...
Ano, když se uzdravíme, tak nám bude líp
Jsme těžce psychicky nemocní, a proto máme už mnoho generací blbou náladu, příčinou naších psychic...
Ano, starý prezident je výprodejový model
U fotoaparátů (Sony Alpha A7 ILCE-7) se běžně setkávám s tím, že u výprodejů cena může klesnout i ...
Ano, prezident Miloš Zeman má 28 září 2018 74 let
Ano, 28 září 2018 má prezident 74 narozeniny, je obdivuhodné, v jeho věku a s jeho špatným zdravot...
Jak milionáři v USA pískají tak politici v EU i skáčou
Hodnoty vznikají jenom z práce otroků, boj je zde vždy jenom o hodnoty, které vznikli z práce otro...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu