Svoboda dává životu smysl

Otrok se ptá po smyslu života, protože jeho život zde nemá smysl, hladový se ptá po jídle, nemocný se ptá po tom tak být zdravý, chudák se ptá jak být bohatý, atd. každá otázka má nějakou příčinu, pokud není příčina, tak není třeba se ptát. Násilné přeprogramování myšlení dezinformacemi je tak veliké, že si lidi už neuvědomují realitu, a žijí ve světě iluzí, které pro ně vytvořila kultura a ekonomika. 
 
Pravdou je to co se pravidelně opakuje ve vztahu k subjektu nebo objektu, tato pravidelnost je trvalá nebo dočasná, mnozí věří tomu, že dočasná pravidelnost zde bude trvalou pravidelností a tak vznikají; dogmata, pověry, mytologie, rituály, pohádky, dezinformace, náboženství, politika, reklama, móda, atd. to vše je informační a programový odpad, který pokud se rychle a levně neuklidí, tak následkem je deprese a krize. 
 
Čas nakonec stejně eliminuje veškerý svatý informační odpad, který z naivních lidí dělal hloupé ubožáky. Nevěřte tomu, že ti co jsou nahoře nad vámi, že oni znají čistou pravdu, pastýřem ovcí zde jsou ovce, co si hrají na to, že nejsou ovce. Televize, rádio, tisk, internet, atd. to je továrna na lži, pravda je v lidové moudrosti a v přírodě, ti co jsou nahoře, vytvořili složité systémy, abychom jim nerozuměli, a tak byli závislí na těch, co jsou nahoře a mají zde výhody a jistoty. 
 
Z díla poznáme tvůrce, dílem těch nahoře je zde deprese u; politiky, náboženství, filosofie, ekonomiky, rodiny, psychiky, atd. ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy. Otroctví je zde v našich chybných závislostech, naše chybné závislosti s námi manipulují jako s loutkami, je to marnost se snažit zbavit lidi jejich chybných závislostí, protože lidi neumí žít bez chybných závislostí. 
 
Nemá smysl pomáhat subjektu, smysl má pomoci objektu, subjekt to je jenom jeden utažený šroub s nulovou hodnotou pro veliký živý stroj, proč se objekt neobrátí na mě o pomoc, když je a tom zde? Příčinou je opilost výhodami a jistotami, ano to co je zde veliké to je opilé výhodami a jistotami, jenže vše co je zde veliké, to je zde dočasně. 
 
Pokud se pole nepohnojí, tak pole nedá úrodu, to je jádro problému všech velikých konzumních systémů, co dělají z lidí ekonomické a ideologické otroky, investice to je hnůj, a pracující lid to je pole, které se musí pohnojit. Pokud budeme hnojit lid, který nepracuje, tak ekonomika zkrachuje.
 
Vznikla nám zde vrstva lidí, kterým říkáme lidově kancelářské krysy, a tak zde jsou i krysí závody o místa; prezidenta, předsedy vlády, předsedy politické strany, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, notáře, profesora, ředitele, celebrity, atd. jde jenom o to být ekonomicky pohnojen, a nebýt ubohým dělníkem, který není ekonomicky pohnojen.

Podobné příspěvky

Ano, politika smrdí od starého mozku
01 Lež je zde dočasně a objektivní pravda je zde trvale, objektivní pravdou je že po příčině je z...
Ano, lépe zde je jenom parazitům
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518365040/ Takže si nalijeme čistého vína, jsi parazit a smysl...
Ano, vládne nám elita třetí kategorie
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37646997860/ Z díla je spatřen tvůrce, dílem elit je kupní síla ...
Ano, vládnou nám neandrtálci
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37852639392/ Politika u nás zamrzla v době ledové, na jedné stra...
Ano, vím, proč neumíš vyhrávat?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37597199594/ Neumíš vyhrávat, protože ani tvoje rodiče neuměli...
Hlásáme dobro, ale jsme zlí
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37749554364/ Ano, nastavil blbcům zrcadlo, to je veliké umění....
Politika je vysoká karetní hra
https://www.flickr.com/photos/gvkb/38312817141/ Ano, vyměníme chudé politiky za bohaté politiky. ...
Ano, máš mozek na nic a tak jsi psychický panic
https://www.flickr.com/photos/gvkb/38938630361/ Ano, 99% lidí na světě má zde mozek na nic a tak ...
Ano, pod čistým povrchem je špína
Vše je zde o povrchnosti, podívejme se na ty, co jsou nahoře a rozhodují o nás bez nás, pod krásný...
Ano, úspěch těm co jsou nahoře nesmrdí
Ano, jsi hříšný neznaboh. Jenom energie je božská a každý člověk je hříšný neznaboh, stvořitelem v...
Ano, pravda nemůže zvítězit nad lží tam, kde je totalita
Digitální totalita, eliminuje pokrytecký egoismus. V současnosti zde není demokratický kapitalismu...
Ano, náš prezident je nula
Podívejme se na to, kolik lidí na světě umí odpovědět na otázku, jak se jmenuje současný prezident...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.