Všude je dobře, ale doma nejlépe

https://www.flickr.com/photos/gvkb/40765974322/

Všude na světě má každá společnost s cizinci problémy, migrace lidí je velmi starý problém který se většinou řeší násilně, většinou je zde migrace z teplých krajin do studených krajin, protože tam je lepší ekonomika. I když jsou na světě i studená místa kde je špatná ekonomika díky; politice, náboženství, zaostalosti, atd. moderně se hovoří o multikulturní kultuře, to je něco jako kapesní univerzální nůž na kterém je lupa a nůžky, ale na práci, raději použijeme jednoduchý veliký klasický nůž. V USA jsou černoši, ve Francii jsou Arabové, v Německu jsou Turci, u nás máme zase Romy (cikány), co pochází z Indie, atd. 

Podívejme se na dlouhodobě starý spor v Evropě mezi; Islámem, Židovstvím, Křesťanstvím, atd. proč zde není spolupráce a láska, svaté války jsou k ničemu! Mám jednoduché řešení, každý se vrátí domů do svojí kultury a zakáže se stěhování do jiné kultury, černoši se vrátí do Afriky, Arabové se vrátí do Saúdské Arábie, Romové se vrátí do Indie, Turkové se vrátí do Turecka, atd. Nebudeme nikomu bránit aby cestoval jako turista po světě, ale budeme už bránit tomu, aby se někde ve světě usadil. Všude dobře a doma nejlépe to je moje řešení migrace.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.