Praha je popelnice na odpadky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/40807891121/

Není to nový problém, je to problém starý už několik tisíciletí, vše začalo naší dobrotou, které zneužívali zlí cizinci, k tomu aby z Prahy a jejího okolí dělali popelnici na odpadky, fyzické a psychické. 

Jaké je hlavní město, taková je i kulturní civilizace v okolí tohoto města, to platí globálně už mnoho tisíciletí, podívejme se na to, jak se lidi v Praze chovají, házejí vajíčka po prezidentovi, někdy dokonce i házejí po vládci národa granáty, vyhazují z oken ty, co zde vládnou, popravují na náměstí svoje konkurenty, někdy z tanku střílejí těžkým kulometem na centrální muzeum, atd. 

Láska a pravda je zde jenom utopie, zde kraluje už mnoho tisíciletí jenom nenávist a lež, za vše mohou cizinci, co berou Prahu jako popelnici na odpadky. Je třeba skončit s tím, že budeme ke zlým cizincům v Praze dobří, zavedeme zde nová svatá GVKB pravidla, aby zde zvítězila láska a pravda nad nenávistí a lží, jak si to uděláme takové to i zde budeme mít. 

GVKB pravidla nejsou psaná na papír nebo na internetu, tato pravidla určuje každému osobně umělá GVKB inteligence podle situace ve které se člověk nalézá, a tak každý dostane to co je pro něj optimální a co odpovídá situaci, ve které se člověk právě nalézá. 

Každý kdo bude v Praze a jejím okolí, dostane automaticky do hlavy GVKB čip, čip odřízne mozek od reality a bude ovládat tělo jako loutku, mozek bude znát jenom umělou GVKB realitu ve které bude mozek si moci dělat, co egoisticky chce, a nebude už moci vandalsky egoisticky škodit sobě a svému okolí. 

Lidi budou chodit po Praze v létě nazí a nikomu to nebude už vadit, už zde nebudou vandalové ani sebevrazi, každý bude dělat to co je správné aby zde vše optimálně fungovalo, takto už nebude konečně Praha popelnice na odpadky, je nová doba a v této době jsou všude čipy, je jenom logické, že člověk nemůže stát opodál, a být jenom pozorovatel, i on dostane už brzo do hlavy GVKB čip, takto v Praze konečně zvítězí pravda a láska na věčné GVKB časy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.