Není stát, nejsou problémy

https://www.flickr.com/photos/gvkb/25936497347/

Neustále každý slyší, nemám čas, a každý to i často říká, kdo ukradl čas? Čas nám ukradli naše priority, pokud je pro nás něco prioritní tak tomu věnujeme hodně času a většinou i hodně peněz, podívejme se na stát, on dělá vše pro to, abychom jej milovali a tím platili; daně, clo, poplatky, pokuty, atd. problémem je že i když utečeme jinam tak všude na nás bude stát parazitovat! Co je to stát který je největším zlodějem času? 

Stát je mocenská centrální organizace, která dělá z lidí ubožáky s nulovou hodnotou, co nemají čas a tak z toho mají deprese a pijí slivovici nebo kouří cigarety. Stát nefunguje optimálně, protože je stát spojen s egoistickými kariéristy, co zde mají díky státu výhody a jistoty, ryba smrdí od hlavy. Je třeba dát lidem do hlavy GVKB čipy a odříznout jejich mozek od reality, realitu bude řídit globálně jenom GVKB centrální umělá inteligence. 

Vše se dneska dělá ve velkém, a tak budeme ve velkém ovládat lidi jako automaty. Není stát, nejsou problémy, jak si to uděláme takové to i budeme mít, najednou budeme mít na sebe čas a už zde nebudou problémy s tím, že by nám někdo kradl čas. Všeho bude pro všechny dostatek, nebudou zde už lidi, co dělají chyby, každý bude dělat jenom to co je správné. Veškerá naše hříšnost pochází od toho, že se snažíme realitu egoisticky měnit a tím jsme vytvořili svět, ve kterém nikdo nemá čas, a tím zde není ani láska a pravda. 

Konečně skončí problém s lidmi, co nemají práci nebo pracovat nechtějí, nebude zde už problém přemístit miliony lidí levně a rychle tam, kde je budeme právě potřebovat, lidi se už nebudou vázat na; rodinu, vlastnictví, kulturu, tradice, jazyk, vztahy, vzdělání, rasu, věk, funkci, zvířata, rostliny, atd. Celý problém státu je lidi omezovat a uvrhovat je do otroctví, svoboda je možná jenom tím že nebudeme znát realitu, jiná možnost pro nás není.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.