Potřebujeme nutně řemeslníky a dělníky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/40472879612/

Chléb a hry, jasně vystihuje to, že život je o existenčních závislostech, aby zde mohlo něco žít, musí to mít to, co potřebuje ke svojí existenci, nedostatek toho co je potřeba k existenci, má za následek pracovitost a evoluční vývoj, nadbytek má za následek zase evoluční stagnaci a lenost. Vše zde má svoje limity, extremismus se snaží násilně limity překračovat a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, psychiky, atd. Problém s nepřizpůsobivými příživníky v EU je následkem extrémismu, ti co jsou nahoře, se snaží pomocí extrémismu, dosáhnout svých egoistických cílů, ve stylu po mě potopa. 

Vše co je složité, to nefunguje, nedávno jsem složitý veliký telefon (DOOGEE Y6 Max) s operačním systémem Android 6, nahradil za jednoduchý veliký telefon se sluchátkem (Aligator T100) na krouceném kabelu, bez operačního systému, telefon je prioritně na telefonování, není to; fotoaparát, diář, internet, atd. Stejné je to s vysokoškoláky, vysokoškoláci jsou jako telefony s operačním systémem a proto špatně fungují, je třeba nahradit vysokoškoláky za řemeslníky! Zrušíme vysoké a středí školy, maximální možné vzdělání, bude globálně jenom vyučení. Je třeba začít škrtat zbytečné náklady na vzdělání, k čemu jsou nám vysokoškoláci, když pro ně nemáme práci? 

Potřebujeme nutně řemeslníky a dělníky, místo vysokoškoláků a lidí s maturitou, zde budou autonomní inteligentní GVKB roboti, co je nahradí, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Konečně zde globálně na věčné časy zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, zmizí z našeho života svatá demagogie, a svatou pravdu bude mít jenom GVKB robot, co bude naším vychovatelem a pánem. Skončí doba, ve které nám vládli; kariéristi, papaláši, paraziti, darmožrouti, příživníci, jinověrci, blbci, psychopati, devianti, narkomani, extrémisté, rasisté, fanatici, amatéři, blázni, atd. skončí doba hry na demokracii, když je zde ve skutečnosti jenom kleptokracie. 

Naučíme vysokoškoláky tomu, jak se pracuje v Amazonu, vše směřuje globálně k systému, který na zaměstnance používá Amazon, a on bere zaměstnance jako roboty s nulovou hodnotou. Ten kdo bude pracovat fyzicky pomalu nebo chybovat, ten se bude automaticky recyklovat na substrát, lidí je na světě jako much, a podle toho se s lidmi na světě logicky jedná, zrušíme důchody a podpory nezaměněným, zrušíme podporu na bydlení a sociální dávky, odstřihneme příživníky od zdrojů, kdo bude chtít jíst, ten bude muset makat jako robot, za minimální mzdu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.