Ano, musíme jít dále, abychom se měli lépe

IMG_0851

Ano, prioritou je zde schovávání, se abychom tak získali výhody a jistoty, dobře se utajil tak si i dobře žil, dobrota je přeci žebrota. Dogmatici se schovávají za svatá dogmata, paraziti a viry se taky schovávají, aby nebyli eliminováni. Bohatí schovávají svoje bohatství, aby je ochránili před chudými, zloději se schovávají před těmi, které okradli.

Přirozená čistá pravda je všude chytře schovávaná, abychom pomocí; lží, dezinformací, dogmat, pohádek, pověr, rituálů, symbolů, pravidel, zákonů, atd. mohli s druhými manipulovat, atd. Vše je zde jenom divadlo, ve kterém si vlci hrají na pastýře, a pod maskami anděla, je ukryt čert, co myslí na samé čertoviny. Pokud žijeme v konzumním egoistickém pekle, tak logicky je každý člověk čert, z čerta anděla neuděláš, o tom to zde je. 

Podívejme se na statistiky konzumace alkoholických nápojů a cigaret, proč je zde tak veliká konzumace drog? Příčinou je konzumní peklo, které je zde díky egoistickému schování, a tak jsme v situaci, kdy nemůžeme existenčně uspět. Vše co by nám mohlo pomoci k úspěchu to je před námi schované a naopak je nám školou a reklamou nuceno to, co způsobí náš existenční neúspěch. 

Války, krize, katastrofy, konflikty, atd. v nahotě odhalují to, že se z lidí stali konzervy, ve kterých je vše zakonzervované, protože kdo se dobře utajil, ten i dobře žil. Žijeme dlouho, protože jsme v konzervě a v konzervě se obsah nekazí, vládnou nám staré kariéristické konzervy, a proto je zde blbá nálada. Když se podíváme do konzervy, ve které je egoistický člověk schován, tak zde najdeme jenom viry a parazity, nejsme pány ve svém genetickém domě! 

Jsme loutkami, které mnohé ovládá, a my jsme zde jenom diváky, co musí tleskat těm, co zde hrají hlavní role. Blíží se jistě digitální doba, kdy se naše egoistická duše digitálně naskenuje, a převede se do virtuální globální reality, naše tělo se potom recykluje na substrát. Konečně budeme moci existovat v moderní konzervě, ta stará konzerva už nám vůbec nevyhovovala, vše je zde dočasně a co bylo to bylo, musíme jít dále, abychom se měli lépe.

Umělá inteligence komentáře moderuje