Ano, stvoříme zcela nového člověka

https://www.flickr.com/photos/gvkb/26515459618/

Bez uklízení špíny zde bude bída a deprese, špínou může být i člověk, který lže a krade, staré kontrolní systémy, zde globálně selhali, je třeba zavést nové digitální čipové kontrolní systémy s umělou inteligencí, co budou eliminovat lidi, co lžou a kradou, protože je budou považovat za špínu, na hrubý pytel se musí dávat hrubé záplaty, protože dobrota je žebrota. 

Všem se bude globálně měřit stejným metrem, nikdo nebude mít imunitu nebo výjimku, lidí je na světě jako much a podle toho se bude k lidem i přistupovat, milion mrtvých lidí co lhali a kradli každý rok, to bude jenom statistika, strach ze smrti je jedinou možností, jak zavést nový světový digitální řád, ve kterém se nelže a nekrade, neznalost GVKB zákona nebude nikoho omlouvat, co nechceš, aby ti bylo konáno, to nekonej druhým. GVKB roboti budou vybaveni bičem s vysokým napětím, tento bič zabije spolehlivě rychle každého problematického člověka. 

Na místech vysokoškoláků a středoškoláků budou GVKB roboti, pro lidi zde bude jenom fyzická špinavá práce, kterou nechtějí dělat roboti. Skončí období, ve kterém byli lidi jako skleníkové květiny, kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst, skončí období, ve kterém zde byli nepřizpůsobiví příživníci, skončí konzumace; piva, cigaret, marihuany, atd. bude to tvrdý vojenský režim pro každého, stvoříme zcela nového člověka, který bude makat každý den v roce po celý život jako robot.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.