Ano, člověk to je rakovina

IMG_7132

Roboti uzdraví nemocný lidský svět. Z díla poznáváme to, že je lidstvo nemocné, a jediné možné řešení je nahradit lidi za roboty, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi už problémy, robot prezident, bude vyznamenávat roboty. Když byl včera zvolen podruhé nemocný Miloš Zeman za prezidenta, uvědomil jsem si, že lidstvu už není pomoci, a musí zde být GVKB robot prezident, který nechybuje a neopírá se hůl. 

Lidi to je zastaralý model, který umí na internetu jenom; trollovat, spamovat, tapetovat, atd. v rádiu, televizi, internetu, atd. budou jenom roboti, co budou mluvit pravdivě a bude v nich mnoho lásky. Nebudeme rozlišovat lidi podle; pohlaví, věku, inteligence, bohatství, moci, popularity, rasy, národnosti, atd. budeme spravedlivě eliminovat na substrát všechny lidi, člověk to je rakovina. Porovnejme to, jak se chová rakovina s tím, jak se chovají lidi, člověk byl testovací verzí moudrého hospodáře, a finální verzí je GVKB robot, eliminovat chybnou testovací verzi je správné. 

Vše je zde jenom program, hmota je jenom holografická iluze, co vypadá reálně, eliminování lidstva to je jenom nahrazení starého hologramu za nový hologram. Dosud jsme stáli na slepé koleji, a jakmile nahradíme globálně lidi za roboty tak už nebudeme konečně stát na slepé koleji, nemá smysl se snažit opravovat to, co už nejde opravit, z vlka ovci nikdo neudělá, ano, je to tak, člověk je člověku vlkem. 

Z lidí se stali ubohé loutky, které ovládají svatá dogmatická pravidla, vše je zde jenom ubohé divadlo, a každý má strach aby nevypadl z role, kterou zde hraje. Lidi milují idealismus a nenávidí realismus, následkem je naivní kultura, která ekonomicky nefunguje, je třeba pochopit realitu a milovat realitu, ideály zde jenom způsobují chyby a problémy. Pokud chceme, aby zde byl ráj, musíme logicky eliminovat peklo, ve kterém jsou hříšní čerti, co myslí na samé čertoviny.

Umělá inteligence komentáře moderuje