Může se Miloš Zeman dožít 90 let

IMG_3510

Když byl Miloš Zeman zvolen podruhé prezidentem, tak tvrdil, že věří tomu, že se dožije 90 let, přitom podle ankety na internetu by měl zemřít ve svých 75 letech. Podle mě je zázrak už to že Miloš Zeman ještě žije, při jeho špatném zdravotním stavu, by už měl být dávno mrtvý, tělo je velmi složitý systém, a stačí málo, a tento systém se velmi rychle zhroutí do nemoci a smrti. 
 
Tak jako je dáno ústavou, že prezident musí mít minimálně 40 let, tak by tam mělo být dáno, že prezident, může mít pro své zvolení maximálně 60 let, lidí co by mohl dělat prezidenta je nadbytek a tak by toto omezení nijak nevadilo, a pokud by zde bylo toto omezení od vzniku naší republiky, měli bychom logicky i jiné prezidenty. Jestliže je někdo starý, tak má dělat to na co stačí, dobrota je přeci žebrota. 
 
Projev prezidenta už nesl známky ztráty sebekontroly způsobené stářím, nechápu jak je vůbec možné že takto starý a těžce nemocný člověk, zde bude pět let dělat prezidenta? Politika je duševní práce jako každá jiná, a pokud je duševní pracovník starý tak má být doma, a jeho bližní se o něj postarají. Nepotřebujeme staré kladeče věnců, ale potřebujeme mladé prezidenty, co mají funkční ekonomickou a sociální koncepci, díky které brzo budeme mít stejné platy, jaké mají lidi ve Švýcarsku. 
 
Je třeba skončit s idealismem a dogmatismem, toho jsme si užili už dost, potřebujeme objektivní realismus, kdy začneme řešit i problémy obyčejných  lidí, jaké je dílo takový je i tvůrce, pokud budeme stát pořád na slepé koleji díky starým papalášům, tak budeme zde mít pořád blbou náladu. Jedna věc je opírat se o úspěšné vzory z minulosti, a druhá věc je dělat to, co dělali vzory v minulosti.

Umělá inteligence komentáře moderuje