Ano, dobytek miluje koryto

https://www.flickr.com/photos/gvkb/38609241590/

Mnozí dělníci, když spatří svojí minimální ubohou výplatu, tak se jim chce zvracet, protože za tak málo peněz nejde normálně žít, proto je zde mnoho nepřizpůsobivých příživníků, které bychom mohli přirovnat k medúzám, kde je chyba v ekonomice a politice? Chyba je v tom že lidi a národy, stojí na slepé koleji, a tak nemohou logicky jet dále, tou slepou kolejí je svatý dogmatismus.

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, idealismus, atd. je zde svatý dogmatismus! Svaté dogma je drogou pro idioty, tak jako je někdo závislý na slivovici a na cigaretách, tak je zde i někdo závislý na svatých dogmatech. Ano, dobytek miluje koryto, vše zde jsou příčiny a následky, když jsme pomocí dogmat z lidí udělali dobytek tak následkem byl kariéristický ideologický boj o koryta.

Čím větší koryto tím větší je u něj i dobytek to je logické, pokud dobytek u velikého koryta zemře, tak je zde okamžitě tvrdý boj o uvolněné koryto. Nejde si nevšimnout toho, že u velikých koryt je; deviant, psychopat, sociopat, blbec, blázen, idiot, atd. jaký je pastýř takové je i jeho stádo, ryba smrdí od pyšné hlavy. 

Bylo zde mnoho snah tento problém řešit, ale nakonec to skončilo vždy násilím, a ti co vyhráli, určili těm, co prohráli, nová pravidla hry. Místo starých svatých dogmat zde byla nová svatá dogmata, vyměnil se dobytek u koryt, a žilo se dále. 

Abychom mohli postoupit dále musíme složit náročné zkoušky, právě přichází nová doba, ve které nás čeká digitalizace a robotizace, najednou začnou mizet koryta pro dobytek, protože autonomní inteligentní GVKB roboti, budou sloužit civilizaci lépe než vysokoškoláci, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou nazí, už jenom v zoologické zahradě v pavilonu opic, za nerozbitným sklem.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.