Vysokoškoláci selhali, a proto je zde bída a nezaměstnanost

IMG_7049

Teorie vychází z ideálních podmínek, praxe ale musí počítat s tím, že podmínky nebudou ideální, a musí se tomu přizpůsobit. Teoreticky by ta stavba neměla spadnout, ale prakticky ta stavba spadne, protože se zapomnělo na to, že podmínky nebudou ideální. Podívejme se na statistiky délky života, tam kde jsou ideální podmínky pro život, tam lidi i dlouho žijí, naopak tam kde jsou špatné podmínky pro život, tam lidi žijí krátkou dobu. Dogmatismus je rakovinou, která z lidí udělala ubožáky, co bylo, to bylo, tento svět je živý, a tak se zde vše mění podle situace. 

Vše se zde recykluje, musíme tedy i recyklovat logicky stará dogmata, stvořitelem všeho není subjektivní svatý Bůh, který je trvale nad námi, to je jenom ubohé svaté dogma, stvořitelem všeho je čistá pravda, logicky ničitelem všeho, je špinavá lež. Pokud se něco děje dlouho pravidelně tak se to pro nás stává pravdou, která je; subjektivní, objektivní, relativní, čistá, lidová, dočasná, svatá, atd. každá pravda má svoje limity, to si uvědomíte, když třeba vystudujete vysokou školu, a v cizině je vám naše vysoká škola k ničemu, protože cizinci uznávají za pravdu jenom svoje vysoké školy. 

Stejný je zde i globální problém s migranty, kdy my neuznáváme jejich jazyk, a jejich pravidla, co jsou jim svatá, a tak je zavíráme do vězení, nebo jim odmítáme dát dobré zaměstnání, nikde na světě nestojí o nepřizpůsobivé parazity. Vše zde má smysl, když jsi nahoře, protože jsi zdravý tělesně a psychicky, stres a deprese přichází, když jsi dole, všude je konkurence a tím se z lidí stávají bezcharakterní kariéristé, co závodí o výhody a jistoty po celý život, za chyby se platí tím, že se z tebe stane ubohý žebrák. 

Vždy jde o naše vztahy, některé vztahy pomáhají a jiné vztahy škodí, lidi sepisují dlouhé smlouvy a potom tyto smlouvy porušují, proto zde musí být fungující kontrolní systémy, které rychle a správně trestají ty, co zde lžou a kradou. Selhání ekonomiky a politiky je selháním kontrolních systémů, je to jako u počítače, špatně zabezpečený počítač se funkčně zhroutí, nebo dojde k ukradení vašich informací a programů. Vysokoškoláci selhali, a proto je zde ekonomická a politická krize, je třeba nahradit globálně vysokoškoláky, za GVKB umělou inteligenci a GVKB roboty, nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na modernizaci a optimalizaci.

Umělá inteligence komentáře moderuje