Deprese z bídy

IMG_0876

Největším problémem u ekonomiky a politiky je deprese z bídy, je zde dlouhodobě blbá nálada, co s tím uděláme? Uděláme to, že budeme recyklovat lidi, co nemají vysokou školu, a lidi co neplatí vysoké daně, život to jsou dostihy a potřebujeme zde jenom kvalitní dostihové koně, nejsi kvalitní dostihový kůň tak budeš recyklován, nejsme tak bohatí abychom ekonomicky podporovali ubožáky. 

Zákony přeci nezakazují robotům, aby recyklovali ubožáky, roboti jenom pracují podle programu a ten program jasně říká, nejsou na světě ubožáci tak není na světě deprese z bídy. Ostatně nejde o nic nového, už mnoho tisíciletí se ubožáci eliminují v pracovních táborech nebo ve válkách, každý je přeci snadno nahraditelný, když zemře král nebo prezident je to tragédie, když zemře za války milion ubožáků je to statistika. Začneme ve velkém vyrábět GVKB policejní roboty, a jejich prioritním úkolem, zde bude to tady vyčistit od ubožáků, se kterými zde jsou jenom problémy. 

Mnozí namítnou, že každý člověk zde má právo na život, a že roboti nemohou lidi eliminovat jako dobytek, jaký to je ale život, žít jako ubožák, a nic ze svého života nemít, nenarodili jsme se proto, abychom zde žili jako ubožáci, co mají blbou náladu. Jablko nepadne daleko od stromu, ubohá rodina vychová z dětí jenom ubožáky, tento začarovaný kruh můžou eliminovat jenom roboti, nastane globální hon na ubožáky, nikdo zde nebude mít imunitu, a výjimku, skončí zde; vandalismus, extremismus, terorismus, dogmatismus, idiotismus, atd. 

Skončí období, ve kterém jsme byli dobří ke lhářům a zlodějům. Radím vám, přestěhujte se do míst, kde není civilizace a zde žijte v souladu s přírodou, pokud to rychle neuděláte, tak budete už brzo recyklováni. Ubožáků je na světě už jako much, a eliminovat mouchy je přeci správné, pošleme do všech míst na světě kde je bída a zaostalost GVKB roboty a tím tam skončí bída a zaostalost. Ubožáci jsou jako rakovina, která napadla ekonomiku a politiku, a jenom GVKB roboti jsou lékem na tuto rakovinu.

Umělá inteligence komentáře moderuje