Ano, jsi špatný hospodář

https://www.flickr.com/photos/gvkb/39524146035/

Z díla se pozná hospodář, jaké je zde tvoje dílo? Slova mohou vytvořit iluze o tom, že jsi dobrý hospodář, to je ale jenom divadlo, statistika je jasná, lidi mají u nás blbou náladu, protože se mají blbě, pořád nám vládnou jenom bezcharakterní kariéristi, pro které je pracující lid, jenom dobytek s nulovou hodnotou. Jádrem všech problémů jsou dogmatická pravidla, která z tebe udělala špatného hospodáře, vše je zde hra podle pravidel, a pokud jsou pravidla špatná, tak je z tebe špatný hospodář. 

Ti co jsou nahoře, vytvořili chybná dogmatická pravidla, a díky těmto pravidlům se mají dobře, a je jim jedno že ostatní se mají zle. Na fyzicky pracujícího člověka se hledí jako na robota, pokud robot chybuje, nebo pracuje pomalu, tak se robot vyhodí, a nahradí jej nově přijatý robot. 

Jenže doba se mění a najednou zde roboti nahradí i ty co jsou dneska nahoře a tak zde bude robot; král, papež, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, byrokrat, generál, soudce, ředitel, milionář, celebrita, atd. jelikož lidi nebudou mít peníze na nakupování zboží tak lidi opustí města a přesunou se na vesnice, jenže z vesnic je brzo vytlačí roboti a lidi budou muset odejít tam, kde není civilizace, nebo skončí v rezervaci, kterou budou hlídat roboti. 

Často je zde slyšet názor že vývoj inteligentních autonomních robotů jde velmi pomalu dopředu, a že jenom maluji čerta na zeď. Rychlost vývoje robotů a umělé inteligence je otázkou investic, mnoho investorů pochybuje o tom, že se jim veliké investice brzo vrátí, a tak investují do něčeho jiného. 

Otázkou je, jestli je vůbec naše doba, připravená na to, že zde budou pracovat jenom roboti, pokud za nás budou pracovat roboti, tak nemá smysl, abychom chodili do školy, a brzo dojde k tomu, že budeme negramotní a zaostalí.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.