Mrtvoly zde eliminují mrtvoly

Je to marnost, snažit se z pekla udělat ráj, tento konzumní svět, byl, je, bude, konzumním peklem a nikdy nebude rájem! Můžeme povrch upravit tak, abychom vytvořili iluzi ráje, ale pod povrchem vždy bude peklo! V tomto světě vždy budou nemoci a parazité, s tím nelze nic udělat, život je evoluční experiment ukončený smrtí vše je zde jenom loutkou, kterou ovládají dogmata. 
 
Z malého vzniká veliké a to veliké se po čase rozpadá na malé, je to neustálý koloběh, ve kterém se vše recykluje, vše co spatřujeme, to bylo mnohokráte recyklováno, a tento proces nemá začátek ani konec. Naše egoistické myšlení se logicky musí točit v začarovaném depresivním kruhu, jednou jsme nahoře a potom jsme dole, vše je v pohybu a jenom smrt je zde jistá. Naše podvědomí jistě ví, že sebevražda naše problémy nevyřeší, že smrtí zde vše končí, a že po smrti zde nic není. Vědomí můžeme oklamat dezinformacemi nebo drogami, ale podvědomí neoklameme, podvědomí je zde s námi po mnoho miliónů let a ví co je pravda a co je lež. 
 
Principy jsou pevným trvalým základem, na kterém zde stojí; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, věda, umění, technika, psychika, atd. základním principem je zde dualita, napětí mezi protiklady je zdrojem energie a tato energie zde se vším pohybuje, pokud napětí mezi protiklady násilně eliminujeme, tak zmizí energie, a z lidí se stanou psychické mrtvoly, na dočasné dovolené. Války v nahotě ukazují, že jsme psychické mrtvoly, a tak je zde eliminování lidí po milionech v plynových komorách, nebo je zde házení atomových bomb z letadel na veliká města. 
 
Mrtvoly zde eliminují mrtvoly, není to vraždění živých lidí, rodíme se už jako psychické mrtvoly, a příčinou jsou závislosti na dogmatech. Násilné vraždění lidí po milionech nic nemůže zde vyřešit, vraždíme totiž jenom mrtvoly na dovolené, tudy cesta ven z pekla nevede. Je třeba skončit s tím, že lidi jsou mrtvolami na dovolené, jinak nebude mít náš život zde logiku a smysl. 
 
Zaměřme se na dogmata, která z nás dělají mrtvoly na dovolené, co bylo, to bylo, je třeba to staré recyklovat, i kdybychom měli recyklovat veškerou naši egoistickou kulturu, a stvořit zcela novou altruistickou kulturu, ve které nejsou už ubohá dogmata, a ve které je láska a pravda, jenom tak láska a pravda zde zvítězí nad nenávistí a lží. 
 
Bůh to je pravda, a Satan to je lež, ten kdo slouží lži, ten slouží Satanu, a tak se z něj stala mrtvola na dovolené, jak si to každý udělá takové to zde i má. Jenom pravda a láska může hříšníky vyvést z očistce, a ukázat jim cestu do ráje, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, buď tím čím opravdu jsi, a nehraj si zde na to, co nejsi, pokud jsi egoistický čert, tak si zde nehraj na altruistického anděla.

Podobné příspěvky

Může se člověk dostat po smrti těla do ráje?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37194681874/ Tento svět je pekelným očistcem pro sobeckou lidsko...
Miniaturizace digitalizace automatizace optimalizace kontejnerizace transformace
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37852651012/ Točí se vám hlava z toho, jak se vše rychle mění, t...
Ano, je to marnost, snažit se převychovat čerty na anděly
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37065846573/ Satan stvořil z prachu čerty ke svému obrazu, a t...
Ano, Satan stvořil pyšného člověka ke svému obrazu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36885965173/ Chybujeme, protože existujeme v chybném světě...
Já jsem anděl a ty jsi čert
https://www.flickr.com/photos/gvkb/27966251499/ Ano, vše je zde o tom, že nejvíce milujeme sebe a...
Jak ego zaměstnat aby optimálně pracovalo?
Vědecky a statisticky průměrné lidské ego nepracuje optimálně a následkem je to, že je na tom prům...
Proč jsme si tolik cizí?
Základem všeho zde jsou vztahy, bez těchto základů nemůžeme normálně existovat a o tom je depresiv...
Ano, v pekle nejsou andělé
Pravda o tom co jsi, nejsi člověk, který žije v lidské společnosti, jsi evoluční dočasný genetický...
Transformace pekla na ráj
V konzumním očistci žije ten, kdo podepsal pekelnou smlouvu, ten kdo nepodepíše před narozením pek...
Ano, čert z dálky vypadá jako anděl
Lásku si musíš zasloužit, v tomto egoistickém světě se za vše musí zaplatit, zadarmo je zde jenom ...
Jak mít z pekla štěstí?
Je to o protekci, buď máte protekci u pekla, nebo u pekla nemáte protekci, jak získat u pekla prot...
Když je nejhůř vyvolej Ďábla z pekla
V minulosti bylo běžné, že když byl člověk na tom velmi zle tak vyvolal Ďábla, a požádal jej o p...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.