GVKB 059

Ano, Miloš Zeman není mým prezidentem. Probereme to od prapočátku a dostaneme se až do budoucnosti, na prapočátku zde byla smečka, která měla svého vůdce, který byl silný a chytrý, potom došlo k tomu, že smečka byla nahrazená společností, která byla centrálně řízená, už nebylo potřeba, aby ten kdo byl v centu byl silný a chytrý, protože zde bylo mnoho sluhů a zástupců, a tak ti co byli v centru se měli velmi dobře, a nemuseli nic dělat.
 
Takto vznikli; králové, šlechtici, císaři, sultáni, faraonové, vůdcové, papežové, guru, rabíni, proroci, prezidenti, předsedové, atd. obecně se hovoří často o symbolické mocenské pyramidě, kde na vrcholu je elita a dole jsou ubožáci. Takto, vznikly evolučně kariéristické politické závody, ve kterých jde o to být na vrcholu mocenské pyramidy, volby to je vybírání politických závodníků pro kariéristické závody, a mediální sledování těchto kariéristických závodů o místo prezidenta, nebo o jiná politická místa. 
 
Jak došlo k tomu, že se na vrchol mocenské pyramidy dostali ubožáci? Jak dojde k tomu, že vás často nakazí v zimě virová nemoc? Je to stejný princip! Pokud není počítač správně zabezpečený, tak se do něj z internetu můžou dostat viry, a tím bude mít uživatel počítače problémy. Všimněme si toho, že jednoduché systémy nepotřebují vůbec žádné zabezpečení, a přesto se do nich nikdy viry nedostanou, jak je to možné? Virus potřebuje složité univerzální systémy, protože tyto systémy nejdou dokonale zabezpečit.
 
S nárůstem složitosti, vzniká neřešitelný problém s tím, jak vše zabezpečit proti virům, co na systému egoisticky parazitují. V okamžiku kdy vznikne ve společnosti armáda, tak zde vzniká i systémová složitost, armáda neprodukuje zisk, a tak musí parazitovat na pracujícím lidu, následně vniká; regulace, clo, daně, poplatky, certifikace, atd. aby to fungovalo tak zde musí být mnoho státních zaměstnanců a tím se roztáčí kolotoč složitosti, až to celé nakonec bohužel dospěje k tomu, že se naším prezidentem stane ubohý Miloš Zeman. 
 
Takže probrali jsme minulost, dostali se do současnosti, jaká bude ale naše budoucnost? Budoucnost je v digitalizaci, vše se digitalizuje místo kovové mince, je zde bezdotyková debetní karta, kterou v obchodě zaplatíme, místo psaní dopisů, je zde telefon a internet, atd. Logicky i dojde na stát a tak místo státních zaměstnanců zde budou autonomní roboti s umělou inteligencí na dobíjecí baterie, robot prezident, na hradě v Praze bude vyznamenávat roboty ministry, a po záruce, se robot prezident recykluje, a místo něj zde bude novým model prezidenta, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Jak dělat otrokáře co nejdéle je to možné?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37344251752/ Vždy bylo zde rozdělení na pány a kmány, jak páni...
Ano, smrt je jistá
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37736453811/ Všichni hledají životní jistoty, a neuvědomují si, ...
GVKB manuál jak eliminovat blbé politiky?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/24052308278/ Blbá nálada, je zde díky blbým politikům, nejhorší ...
Demokratická policejní diktatura
Z dálky vypadají mocné a bohaté civilizace jako demokratické kultury, z blízka bohužel spatříme po...
Vládnou nám ovce s vysokým vzděláním
  Optimální ekonomická koncepce? Současnost to je svět, ve kterém je ten druhý za sklem, v...
Volové vládnou volům
Jak léčit závislost na korytu? Z lidí se stal dobytek závislý na korytu, následkem je deprese a ko...
Výhody pro bohaté a nevýhody pro chudé
Nejde si nevšimnout toho, že bohatí zde mají mnoho výhod, a chudí zde mají mnoho nevýhod, vše začí...
Proč je Miloš Zeman prezidentem?
Všechny politické a náboženské ideologie, oblékají duši do módního ideologického oblečení, aby zah...
Ano, Miloš Zeman je starý dogmatik
Potřebujeme, aby naším prezidentem byl mladý geniální profesionál, který není ubohým dogmatikem, u...
GVKB desatero
Příživníci nepřekážejte těm, co pracují. Z díla poznáme tvůrce, když zemře příživník tak po něm zd...
Přijmeme rádi milion jinověrců
Vláda, která nic nedělá s ekonomikou je nám na nic, za vším jsou peníze, dělníky nezajímají mediál...
Ano, jsme národem složeným jenom ze zbabělců
Jednoduchým ukazatelem zbabělosti národa je zbabělé chování se k cizincům co zde lžou a kradou, ne...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu