GVKB 053

https://www.flickr.com/photos/gvkb/27966251499/

Vše je zde jenom to, co vzniklo z recyklování fyzického a psychického, nebude to trvat dlouho, a vše co zde je, to bude zase recyklované, ano jsi recyklovaný genetický systém, který se bude brzo zase recyklovat, díky recyklaci můžeme využívat omezený existenční prostor k evolučnímu experimentování po mnoho miliónů let. 

Z někoho jdou slova rychle a z jiného pomalu, je to jako když sedíte na záchodě, po některé stravě je vše z vás hnedka venku a po jiné stravě to nechce z vás ven, proto si dávejte pozor na to, čím na internetu nasycujete svoji duši, jde o to, aby to šlo z vás ven optimální rychlostí, a byli jste se svým výtvorem spokojení. 

Pokud se nasycujeme tak v sobě potravu spalujeme a tím získáváme zdroje, v divoké přírodě naše mrtvé tělo je potravou pro jiná živá těla, vše je zde koloběh v rovině fyzické a psychické, jaký to má vše zde smysl a logiku? 

Odpovědí je že kdo si hraje, ten nezlobí, vše je zde hra a tak nezlobíme, každý zde má svoje hračky, vezmi dítěti hračku a bude brečet, vezmi prezidentovi jeho funkci a bude brečet, jste všichni malé děti a o tom to je, dospělost je zde jenom utopie, nemůžete nikdy dospět natolik, že se obejdete bez hraček! 

V náboženství se někdy hovoří o tom, že se někdo duševně probudil, o co jde? Jde o naladění hudebního nástroje, tím hudebním nástrojem je naše vědomí a podvědomí, naladění je možné mnoha způsoby, každý svatý guru chválí způsob, který používá k naladění svých žáků, jádrem problému je to, že vám někdo ukradl škodolibě vaše milované hračky, a tak se nedokážete naladit.

Podobné příspěvky>