GVKB 051

https://www.flickr.com/photos/gvkb/39220242295/

Lidi potřebují nutně klid na práci, řešení je jednoduché, postavíme v EU obrovská vězení zde každého zavřeme do malé cely, kde bude každý sám a zde bude mít notebook napojený na internet, v cele bude, záchod, sprcha, lednička, pračka, postel, zamřížované okno na vězeňský dvůr. 

Vězni nebudou smět opustit celu, a budou muset na cele žít od narození do smrti, v případě nemoci se vězeň dá do klece a převeze do nemocnice, kde se uzdraví a potom se zase vrátí do svojí cely. Fyzickou práci budou dělat v EU jenom roboti na baterky a roboti budou ve vězení dělat dozorce. Vězni nebudou mít; telefon, rádio, televizi, knihy, atd. jejich společenský život bude jenom virtuální na internetu, takto láska a pravda zvítězí v EU nad nenávistí a lží. 

Vězni nebudou moci konzumovat, alkoholické nápoje, kouřit cigarety, pít kafe, jíst čokoládu, povolen bude jenom černý čaj, taky se nebude jíst maso a vajíčka, základem potravy budou zeleninové polévky. Bude zakázaná jakákoli demagogie a ideologie, každý vězeň bude muset mít blog na internetu. 

Hlavní prací bude zde programování a virtuální realita, pro rozmnožování se v EU vyberou nejkvalitnější jedinci a zbytek se bude muset spokojit s návštěvou porno stránek. V celách budou kamery a mikrofony které bude kontrolovat umělá inteligence, pokud vězeň bude svévolně porušovat pravidla v EU vězení tak bude automaticky recyklován na substrát.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.