GVKB 050

https://www.flickr.com/photos/gvkb/40119606651/

Nejprve spíme, a potom se probudíme, a spatříme existenční realitu, která nás nutí k tomu, abychom se jí přizpůsobili, naše možnosti a schopnosti nějak realitu upravit tak abychom se měli dobře, jsou limitované časem a ekonomikou. Zázraky v realitě nejsou možné, zde je vše podřízeno reálným přirozeným pravidlům, která zde jsou pořád stejná po velmi dlouhou dobu! Můžeme pyšně vymýšlet neustále nová svatá náboženská a politická dogmata, ale je to jenom naivní marnost, protože existenčně neuspějeme a prohrajeme, protože amatérsky chybujeme! 

Komu není rady, tomu ani není pomoci, neustále opakujeme velmi mnoho chyb, a nedokážeme se poučit z minulosti, ve které jsme plýtvali časem a penězi, díky tomu že jsme naivně věřili na svatá dogmata. Vždy zde je více možností volby, máme inteligenci proto, abychom jí používali k tomu, že se správně ve složité situaci rozhodneme, nejsme hloupí roboti, co nepoužívají inteligenci, a dělají jenom to, na co byli výrobcem a majitelem nastavení. 

Dogmatismus blokuje pravdu, a místo pravdy nám nabízí jenom lež, lež je rakovinou naší kultury, zániky velikých kultur způsobil vždy dogmatismus, neustále jsme pronásledovali ty, co se odvážili kritizovat dogmata, a dělali z nich mučedníky! Dobrota z nás učinila žebráky, co konzumují alkoholické nápoje a kouří cigarety, aby mohli psychicky zbaběle uniknout z tohoto dogmatického blázince, ve kterém zloděj honí zloděje a lhář honí lháře. 

Podívejme se na naše zákony a pravidla, podle kterých uboze žijeme, jsou to svatá dogmata, která z nás dělají hloupé žebráky, milióny lidí byli nahnáni do plynových nacistických komor, aniž by něco zlého vykonali, ano, člověk je člověku vlkem! Extrémistické ideologie jsou následkem svatého dogmatismu, který lidem násilím přeprogramoval mozky dezinformacemi, a učinil z lidí věřící idioty. 

Nemůžeš sloužit pravdě a lži, musíš si vybrat jednoho pána, pokud budeš otrocky sloužit lži, tak se z tebe stane bezcharakterní kariérista, který pije slivovici a kouří cigarety. Vše zde jsou jenom příčiny a následky, pokud budeš chybovat tak následkem budou problémy, největší chybou je to, že jsme dogmatickou kulturou lhářů a zlodějů, jsme schopní čehokoli, abychom byli existenčně úspěšní, a je nám jedno, že díky nám zemře velmi mnoho cizích lidí, v plynových komorách nebo jinak. 

Přichází ale nová digitální kultura, najednou bude zde robot prezident, který bude vyznamenávat poslušné roboty za to, že z lidí udělali otroky s nulovou hodnotou, ten kdo bude pracovat pomalu, ten bude recyklován na substrát, místo peněz a soukromého vlastnictví, zde bude přídělový čipový systém, a život očipovaného otroka bez soukromí.

Podobné příspěvky

Jsme loutkami, které ovládají naše geny?
Už Ježíš Kristus říkal, že jablko nepadne daleko od stromu, moderní věda potvrzuje, že v okamžiku ...
Které povolání nemá už budoucnost?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524282552/ Povolání budoucnosti bude nahý lovec divoké zvěře...
Ano, chybovat se nevyplatí
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36886096033/ Představ si, že by GVKB kontrolní čip v mozku vše...
Ano, vše směřuje k virtuální kultuře
https://www.flickr.com/photos/gvkb/23923716518/ Inteligence není dobrá ani zlá, je to centrální ner...
Proč nedokážeme optimálně globálně spolupracovat?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/34553808766/ Vše je zde v depresi protože neumíme spolupracovat,...
Ano, bude líp, díky optimalizaci a automatizaci
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37749586674/ Nadbytek vytváří nedostatek, nedostatek nutí k ak...
Civilizace kde není už soukromí
https://www.flickr.com/photos/gvkb/39109486151/ Vše směřuje k tomu že soukromí zanikne, všude bud...
Ano, dlouhá cesta do zaměstnání není ekonomická
V minulosti zde nebylo cestování do zaměstnání, zaměstnanci bydleli tam kde i pracovali, jenže něk...
Optimální životní koncepce pro naše děti
Život je šachová hra a rozhodující je zde první tah, tím prvním tahem je oplodnění, ze kterého se ...
Hodnotu má to co potřebujeme a je to pro nás obtížně dostupné
Jaké současné informace budou mít za tisíc let hodnotu? Hodnotu má to co potřebujeme a je to pro n...
Ano, hladit a vyhladit o tom je totalita
Ano, v totalitě jsou velké daně. Veliké daně znamenají; zaostalost, špínu, bídu, nezaměstnanost, d...
Civilizace ve které lidi nedělají chyby
Nejsou hříšníci není potřeba náboženství, nejsou peníze není potřeba aby byli banky, nejsou léky n...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.