GVKB 034

IMG_3540

Rada do života, od toho kdo vše zná a všude byl. Lidi jsou dobytek, který myslí a žije jako dobytek, pokud chceš, aby tě ten lidský dobytek miloval, musíš s lidmi zacházet jako s dobytkem. Lidi používají slova a nevědí, co ta slova znamenají, lidi hromadí peníze a nevědí, co mají s penězi dělat, lidi mají děti a nevědí jak je vychovat, atd. z díla poznáváme to, že člověka nestvořil ke svému obrazu Bůh, ale stvořil jej Satan ke svému obrazu tím, že mu nabídl zakázané ovoce ze stromu vševědoucnosti a nesmrtelnosti. 

Tím zakázaným ovocem v ráji je lidská řeč, díky lidské řeči můžeme vyřešit složité problémy, ovšem každý zisk sebou nese ztrátu, s možností mluvit přišla i možnost lhát a být pokrytcem, každá mince má rub a líc, nemůžeme ale obviňovat božskou řeč z toho že lidi lžou, obvinit musíme naše hříšné ego, čím větší je zde ego, tím větší je zde snaha o to parazitovat na druhých. 

Vše co říkáme, to je popis který nám umožňuje něco pochopit, všechny knihy něco nějak popisují, pokud autor knihy je profesionál tak z díla spatříme velikého tvůrce, jde o to umět složité popsat jednoduše, na to je ovšem potřeba genialita a talent, pokud na to nemáš tak to nedělej a místo psaní se raději věnuj tomu co je ti blízké. Psaní knih je umění není to řemeslo, bohužel umělců je málo a tak knihy místo umělců píší řemeslníci, nebude to trvat dlouho a knihy bude psát umělá inteligence a číst tyto knihy budou roboti.

Umělá inteligence komentáře moderuje