GVKB 026

https://www.flickr.com/photos/gvkb/27461530549/

Vše už bylo řečeno je třeba začít pracovat na lepším světě. Bůh je jinověrec a neznaboh, protože on nezná moji svatou správnou víru, a neuznává mě drze jako správného Boha. Jenom moje subjektivní víra je pro mě správná, a o tom to je, univerzální víra je základní chybou každé svaté víry, je třeba každému věřícímu dopřát, aby on měl svoji osobní subjektivní víru, která bude pro něj správná, a tím měl i svoje mravní zásady, které budou pro něj správné a svaté. 

Univerzální jeden globální Bůh a jedno svaté písmo, to je drzá snaha chytrých lidi o to, jak egoisticky parazitovat na hloupých lidech! Lidi nejsou hříšný dobytek, který poslouchá svatého pastýře, který je před Bohem zastupuje, svatí pastýři jsou dobytek, který je třeba zavřít do psychiatrické nemocnice, a zde je léčit a vyléčit. Dobrota je žebrota, o tom je život v konzumní společnosti, je třeba všechny svaté demagogy zavřít do psychiatrické nemocnice, a zde je vyléčit, z jejich svaté demagogie, pomocí vědy a techniky. 

Naše konzumní kultura je postavená na tom, že budou lidi dobří, a tak ti co jsou dole, budou otrocky poslouchat ty, co jsou nahoře, to logicky nemůže ekonomicky fungovat, aby 5% lidí na světě živilo 95% lidí, je tomu skutečně tak, moderní věda a technika dospěla už tak daleko, že pouhých 5% lidí, dokáže uživit 95% lidí.

Většina lidí na světě chodí do školy nebo zaměstnání, ale z jejich aktivity nevzniká to, co by dokázalo uživit ostatní lidi, vytváříme jenom hromady hloupostí a zbytečností, protože jsme hloupí a pyšní. Veliké; krize, katastrofy, konflikty, války, atd. v nahotě odhalují to, že lidi dělají pořád dokola stejné amatérské chyby, a nedokážou se z chybné minulosti poučit, aby mohli začít konečně pracovat na lepším správném digitálním světě. 

Nezaměstnaný Bůh, umíte si to představit? Bůh se bude muset rekvalifikovat, vše je dneska v pohybu, a co bylo, to bylo. V našem konzumním světě nikdo nezaměstná Boha, zde zaměstnání dostane jenom ten, kdo má praktické vědomosti, v potřebné specializaci a je pracovitý a spolehlivý. Abychom Bohu usnadnili rekvalifikaci tak on dostane do hlavy GVKB čip a on bude Boha ovládat jako loutku, co bylo to bylo, dneska se vše digitalizuje a ani Bůh nemůže stát zbaběle opodál, i on dostane GVKB čip do hlavy, jak si to uděláme, takové to i budeme mít.

Podobné příspěvky

Bůh zná odpověď na každou lidskou otázku
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37327016736/ 01 Neznaboh se ptá Boha 02 Co je to živo...
Stvořitelem člověka je genocida
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37203607166/ Je to logické z hlediska genetické evoluce, aby moh...
Ano, vše v normě 02
https://www.flickr.com/photos/gvkb/27332237639/ Robot 0000001, se okamžitě dostaví do čísla 4564367...
GVKB 011
https://www.flickr.com/photos/gvkb/28339077899/ Zlatý člověk pracuje jenom za zlato Rozdělení li...
GVKB 014
https://www.flickr.com/photos/gvkb/28339077859/ Každý den na internetu vzniká veliké množství; vy...
GVKB 016
https://www.flickr.com/photos/gvkb/39220242295/ Za krátkou dobu už bude každý vysokoškolák nahrazen...
Stvořitelem člověka jsou GVKB roboti
Bez pravdy a lásky jsi ubožák, lež a nenávist je zde všude a zadarmo, hodnotu má zde ale jenom pra...
Ano, láska a pravda je svatý zázrak
Bez lásky a pravdy je zde hříšný konzumní očistec, ve kterém nemá život logiku a smysl, kariérismu...
Ti co jsou nahoře vždy lhali těm co byli dole
Když je zde zoufalá situace věříme na zázraky, může jít o; nemoc, dluhy, vězení, depresi, atd. ton...
Ano, bez boha je zde blázinec
Bohem nám to je, co s námi manipuluje, manipulátoři zde jsou dočasně, stejně jako i my jsme zde do...
Neviditelné kyvadlo
Vše v nás a okolo nás existuje na principu neviditelného kyvadla, podívejte se na spalovací motor ...
Nehraj si na boha
Každý to dobře zná, že si lidi hrají na boha, a tím pochopitelně porušují zavedená pravidla ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.