GVKB 012

https://www.flickr.com/photos/gvkb/40119605281/

Vše je zde o lásce a inteligenci. Podívejme se na to statisticky vědecky a dojde nám že na dně zde jsou lidi co nemají inteligenci a lásku, člověk bez lásky a inteligence je jenom hudebním nástrojem, na který nikdo nehraje, tedy je zde zcela zbytečný. Jablko nepadne daleko od stromu, statistika dokázala že rodiče co nemají inteligenci a lásku, mají děti bez inteligence a lásky.
 
Ubožáci mají většinou i hodně dětí, a snaží se o to, na dětech chytře parazitovat. Je třeba zavést nejenom testování inteligence, ale i testování lásky, na vysoké školy by se neměli přijímat studenti ve kterých není láska, podívejme se na vysokoškoláky ve kterých není láska, takový člověk lže a krade ve velkém, a tak díky němu je zde svět bez lásky a pravdy. 
 
Nebo se podívejme na ekonomickou migraci, statisticky je 99% ekonomiockých migrantů bez inteligence a lásky, jde o lidi co jsou logicky na ekonomickém dně, a hledají si sobecky pro sebe místo k životu, kde nebudou na dně, a proto jsme jako ekonomicky zaostalá země pro tyto ekonomické migranty, jenom tranzitní zemí. 
 
Vše je o kontrole lidí, jakmile selže kontrola lidí tak přichází; extrémismus, vandalismius, fanatismus, rasismus, terorismus, alkoholismus, atd. Jde o to nabídnout všem lidem digitální ekonomickou ideologickou koncepci, každý dosatne do hlavy GVKB čip a tento čip dá lidem lásku a inteligenci, vše se osazuje dneska čipy a člověk nemůže stát zbaběle opodál, takto skončí výroba; cigaret, alkoholických nápojů, politky, nábožensví, reklamy, pohádek, atd.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.