GVKB 005

https://www.flickr.com/photos/gvkb/28339073729/

Když ztrácím víru v zázraky, vzpomenu si, že vždy zvítězila láska k pravdě. Dnešní doba je dobou zaostalého dogmatismu, dogmata z lidí udělala ubohé žebráky, co žebrají o to, co potřebují a milují. Většina lidí si naivně myslí, že věda dokázala zaostalý dogmatismus eliminovat, z dálky to tak vypadá, ale z blízka poznáme, že eliminovat zaostalý dogmatismus je nemožné, protože máme ego, a díky egu zde je zaostalý dogmatismus. 

Dokud zde bude lidské ego, do té doby, zde i bude zaostalý dogmatismus. Odřízněme globálně trvale lidi od vědomostí, a tím lidi už nebudou mít ego, dáme lidem do hlavy GVKB čip, a on mozek optimálně odřízne od reality, lidský mozek bude existovat jenom ve virtuální GVKB realitě. Je to jako s telefonem, telefon, který má sluchátko na krouceném kabelu a není mobilní, je spolehlivý, a mobilní telefon který má složitý operační systém je nespolehlivý. 

Zaměstnavatelé potřebují spolehlivé zaměstnance, toho je možné dosáhnout jenom pomocí toho, že lidi nebudou mít díky GVKB čipům v hlavě už pyšné ego, které umí akorát myslet na sobecké parazitování. Zájem celku bude konečně nad zájmem subjektu, názor subjektu bude statisticky globálně umělou inteligencí zpracován, a následně se dojde k rozhodnutí. 

Už zde nebudou problémy s lidmi, co egoisticky touží po úspěchu, a tak se z nich stali bezcharakterní kariéristi. Ano, z lidí se tak stanou autíčka na dálkové ovládání, to ovšem znamená konec toho, co zde bylo a bude zde něco zcela jiného, pochopitelně ti co se mají dobře, protože jsou nahoře, budou dělat vše pro to, aby se jim nedal do hlavy GVKB čip. 

Nastane tak hon na parazity, co dosud nemají v hlavě GVKB čip, kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a bude tak násilně očipován, nikdo nebude moci stát zbaběle opodál. Všude dneska dochází k nahrazování starého za nové, a civilizovaný člověk nemůže už stát zbaběle opodál, a tak bude očipován, aby on mohl bez problémů zde sloužit GVKB systému, jako autíčko na dálkové ovládání. 

Mnozí si myslí, že jsem fanatický extrémista, co nemá rád lidi, to je jenom vaše egoistické dočasné dogma, jsem moudrý lékař a mým posláním je léčit těžce nemocný svět, a taky jej i vyléčit z egoismu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.