Civilizace je založená na dezinformacích

https://www.flickr.com/photos/gvkb/40119606651/

Realita je surová a tak ji upravujeme pomocí dezinformací, co je to konzumní kultura, je to realita upravená pomocí dezinformací. Pravda nám nastavuje zrcadlo, a tak jsme pravdu nahradili dezinformacemi, a hrajeme si na; boha, papeže, proroka, mesiáše, guru, rabína, kazatele, krále, císaře, šlechtice, vůdce, prezidenta, ministra, senátora, poslance, diplomaty, soudce, ředitele, celebritu, podnikatele, milionáře, profesora, atd. logicky následkem musí být deprese a konzumace drog. 

Dezinformace jsou i tam kde bychom je nečekali, jsme v kleci z dezinformací a bojíme se tuto klec opustit, protože jsme na dezinformacích závislí, dezinformace ovládají lidi jako loutky, jako egoisté hlásáme altruismus, jsme bezcharakterními pokrytci a to nemůže fungovat. Z díla spatříme tvůrce a naším dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd. staří nemocní lidé zde chtějí dělat prezidenta, a tak slepý vede slepé. 

Naše civilizace to je továrna na dezinformace, v pěkné konzervě jsou drůbeží separáty a jiné ubohé náhražky, o tom to zde je! Každý chce sedět v kanceláři za veliký plat, a zde popíjet kafe a jíst chlebíčky, nikdo nechce být chudým dělníkem, který je unavený a špinavý. Když tak milujeme dezinformace, je třeba jít evolučně dále, dáme lidem do hlavy GVKB čipy a čip odřízne mozek od reality, a čip bude naše tělo ovládat od narození do smrti jako loutku, když výkon těla poklesne pod globální normu, tak čip tělo zabije, a tělo se v krematoriu eliminuje.

Podobné příspěvky>