Teoretická inteligence

https://www.flickr.com/photos/gvkb/27966251499/

Pokud zde jsou změny tak je potřeba aktualizovat program aby nás neustálé aktualizace nezdržovali tak vznikla inteligence, která sama programy aktualizuje a testuje. Problém nastává, pokud je inteligence jenom teoretická a nemá praktické zkušenosti, to platí jak u lidí, tak i u umělé inteligence. Nestačí se naučit řídit auto na počítačovém simulátoru, musíme usednout do skutečného auta a v praxi si otestovat to jak zvládneme řízení auta. 

Zde je příčina toho, že je naše civilizace v depresi, vládnou nám lidi, co si svoji inteligenci v praxi neotestovali. Stejné je to i s umělou inteligencí, která není v praxi otestovaná, testování v praxi je složité a drahé, jenže jiná cesta pro nás není, komu není zde rady tomu není ani pomoci. Lidi dělají chyby, protože myslí teoreticky a neumí myslet prakticky, ryba smrdí od hlavy elity, která rozhoduje o nás bez nás, máme sice možnost jít k demokratickým volbám, ale na kandidátkách jsou jenom samí staří idioti.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.