Politika a náboženství udržují idioty pod kontrolou

01
Zabereš cizí teritorium a máš více zdrojů, a tím pádem i síly. Nejjednodušší způsob, většinou ale doprovázený dalšími způsoby, protože je nestabilní. Obyvatelstvo se brzo vzbouří. Drogy, alkohol, cigarety, prostituce, daně, clo, atd. tu nejsou jen tak. 
02
Díky nim se dá manipulovat a ovládat obyvatelstvo. Na člověka nemusíš útočit, když ho učiníš závislým. Je pozoruhodné, jak tento způsob manipulace nikdo dneska nebere příliš vážně. Však jsi to přece chtěl zkusit sám. Tento prostředek způsobuje jisté přeprogramování mozku. 
03
Dneska se kacíři za své názory neupalují. Dneska se za špatné názory likvidují existenčně. Mnoho obyvatel pro tebe pracuje a ani o tom neví, že otročí. Dnes nejprosazovanější a nejnápadnější způsob, schovávaný za slovem láska a svoboda. Je to ale náročný způsob. Ale přináší dlouho velké ovoce. 
04
Politika a náboženství udržují idioty pod kontrolou, když se totiž v něco kolektivně věří, daleko lépe se pak ovládá. Zatím nejefektivněji se toto daří altruistickému náboženství. Kapitalismus se tomuto systému vyhýbá, je dnes již snadno prokouknutelný, zejména díky vědě, průmyslu a technice. Nejlepším prostředkem k vymytí mozku slouží média, televize, internet, noviny, ale nejčastěji právě televize, ta je taky nejvíce vymývavá. 
05
Televize a masmédia obecně programují tvoji realitu. Kdo nezná z knih minulost, je odsouzen si ji zopakovat v budoucnosti. Jestli chceš, aby člověk vyznával tvoje GVKB náboženství, či ideologii, přepiš vše dezinformacemi. Vyhrál jsi nad starým systémem, osvobodil jsem tě, dav jásá pro GVKB osvoboditele. 
06
Když se tvoje lži stanou pravdou, uděláš si svoje obyvatelstvo vstřícnějším a budou ti věřit. První generace, pamatující si minulost ti na to však skočit nemusí. Taky se lži o tobě můžou z generaci na generaci předávat infikace potomků. Další generace už ale budou daleko lehčeji zmanipulovatelnější. Pokud chceš dokonale porazit egoistického nepřítele, vychovej altruisticky globálně jeho děti pomocí GVKB robotů ve výchovných GVKB táborech pomocí nového GVKB jazyka. 
07
Jdeš na něho násilím a on ti utíká. Ale když vychováš pomocí GVKB robotů jeho děti, doženeš ho a tak vyhrajš na věčné GVKB časy. Zmanipuluj mu dítě takovým způsobem, aby ti bylo absolutně věrné a ne už svým rodičům. Aby každý večer a každou noc špízovalo za dveřmi, zdali se náhodou tvůj nepřítel nedopustí GVKB zločinu. Aby bylo věrné GVKB a ne svým rodičům, každý rodič je přeci do něčeho blázen. 
08
Dej všem lidem globálně minimální mzdu, a nech lid pro tebe 365 dní v roce pracovat, po 12hodin, od 10 let do 90 let. Ale nech ho žít v tom, že takhle mnoho pracují i ostatní a všichni lidé na zemi. Nemusí vědět, že máš miliardy dolarů na účtech. 
09
Stačí mu, že ten vedle něho má doma stejné dluhy jako on sám. A taky že má v hlavě stejně prázdno. Nech ho žít se ve vlastním omylu. 
10
Nejznámější způsob zotročení je GVKB čipová ideologie, pomocí GVKB čipů v mozku. Hlavně ať si lid myslí, že GVKB je bůh, který vše z ničeho stvořil a vše má pod kontrolou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Ano, bude lépe fungovat ekonomika a politika
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524290222/ Jen blázen se snaží moudře radit bláznům. Podívej...
Na GVKB moudrost se lze spolehnout
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37507803896/ Vše je o začátku, pokud je začátek chybný, tak je...
GVKB optimalizace eliminuje blbou náladu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37507664136/ Tento svět je jako hospodářství, kde je možné neu...
GVKB kladivo na elitu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36845576114/ Ano, prezidenti a ředitelé, serou z vysoka na pra...
GVKB systém naučí lidi optimálně pracovat
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37873281452/ Vysokoškoláci a středoškoláci jsou teoreticky chytř...
Láska a pravda na věčné časy
Naše problémy jsou způsobeny chybami v konzumním systému, nechápeme tento digitální svět, protože ...
Proč jsme zlí k tomu co je nám cizí
Pokud vědecky a statisticky budeme zkoumat evoluční vývoj u Homo sapiens sapiens, tak dospějeme k ...
Smyslem života je sloužit mocnému Bohu
Rychle ztratíme to, co jsme rychle získali, následkem je začarovaný kruh dočasných úspěchů, trvalý...
Myšlení je kořenem všeho zla
Ano, myšlení tě zotročuje! Je třeba osvobodit lidi od myšlení, které lidi zotročuje už mnoho tisíc...
Ano, bude líp díky GVKB
Ano, drogy jsou zlo. Každý to ví, že jsou drogy zlo, ale nikdo už neví, jak toto zlo eliminovat ze...
Ze lži, pravdu neuděláš
Všichni lžou a kradou, následkem je blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret, ze lži, pravdu ...
Ano, Guru Vit Kouba Bhagavan je nejlepší člověk
Mnozí řeknou škodolibě, že Guru Vit Kouba Bhagavan není nejlepší člověk a že nejlepší člověk je ně...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu