Ano, vše chybuje a dokonalost iluze je

full

Proč nikde není pevný bod? Od pradávna lidi hledají pevné body na které by se mohli spolehnout ale po čase vždy poznají že to co z dálky vypadalo jako pevný bod to z blízka není pevným bodem. Vše je zde v pohybu, protože je zde napětí mezi protiklady, protikladů je zde velmi mnoho, a tak uvedu jenom ty co jsou známé a populární; dobro a zlo, pravda a lež, veliké a malé, moudré a hloupé, mladé a staré, hodnotné a nehodnotné, silné a slabé, nové a staré, svaté a hříšné, aktivní a pasivní, atd. Jsi unášen řekou času a tak jsi zde dočasně, nemůžeš vystoupit z řeky času a být zde trvale, nesmrtelné jsou jenom chyby, vše chybuje a dokonalost iluze je. 

Mnoho lidí chybovalo při volbě prezidenta a dali svůj hlas kandidátům co ve volbě neuspěli, komu není rady tomu není pomoci, proč mnoha lidem zde není rady a tak jim už není pomoci? Lidi chybují protože se uzavřeli do svého egoistického světa ve kterém je vše podle nich, je to tak snadné zalézt do svojí egoistické subjektivní ideologie, která je nám svatá, kolik je zde na světě egoistických lidí, tolik je zde i svatých Bohů, každý egoista si o sobě myslí že on je Bůh, a že ten druhý je neznaboh, protože on jej nezná. Pokud se egoistický čert podívá do zrcadla, tak jistě v zrcadle, nespatří altruistického anděla. 

Když jsem zde říkal kdo jistě vyhraje volby, tak mě nikdo nevěřil, ano jsme národem který ničemu nevěří, a tak udělujeme rádi bludné balvany, to je naše národní specialita, ještě by měli udělit bludné balvany těm, co neuspěli při volbě prezidenta, 8 velikých balvanů se už někde pro ně i najde. Víme už jistě to že Miloš Zeman měl hlasů 2 853 390 a Jiří Drahoš měl hlasů 2 701 206, statisticky je to jasné, co ale představuje Zeman, a co představuje Drahoš? Zeman slouží těm co jsou dole a Drahoš slouží těm co jsou nahoře, proto v Praze vyhrál Drahoš a na vesnicích vyhrál zase Zeman. 

Ano zde šlo o konflikt mezi těmi co jsou nahoře a těmi co jsou dole, ti nahoře chtějí větší platy, ale tím budou mít menší platy ti, co jsou dole. Takže vyhráli ti co jsou dole a prohráli ti co jsou nahoře, za 5 let to mohou ti co jsou nahoře zkusit znova, musejí si ale vybrat někoho, kdo má velikou šanci na to vyhrát.

Energie nezmizí, zůstane… řekl Drahoš, když pochopil to, že dostal ve vrcholové politice padáka. Drahoše přišla podpořit i bývalá ministryně školství Petra Buzková. Drahoš je vzdělaný, moudrý a velmi slušný člověk.
Myslím si, že by si naše republika takového prezidenta zasloužila. Bohužel je to promarněná šance, komentovala pak volební výsledky. Můj svatý názor. Pokud chceš v něčem uspět, musíš to dělat dlouho, a je jedno o jakou specializaci se jedná, rychle přišel a rychle odešel, o tom to je!

Podobné příspěvky

Ano, vše je zde založeno na antikoncepci
https://www.flickr.com/photos/gvkb/23522336558/ Specialista potřebuje stimulaci! Každá centrální ...
Dokonalým prezidentem nemůže být sobecký člověk
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37373967371/ Vše, co je zde dočasně, to je nedokonalé! Lidi dě...
Ano, zdravotní stav Miloše Zemana je velmi špatný
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37373993181/ Je třeba zde začít léčit ve správné nemocnici Mil...
Ano, každý prezident je zde snadno nahraditelný
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37855838526/ Tam kde není profesionální práce, tam je krize, čas...
Vše je o dodržování tolerancí
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37067310454/ Zdraví se musí začít řešit komplexně, vše souvisí s...
Ano, ryba smrdí od hříšné hlavy
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297485130/ Ano, malé chyby elity, způsobují veliké globální ...
Ano, vše v normě 03
https://www.flickr.com/photos/gvkb/25242938578/ Co se to zde děje, včera roboti s lidmi jednali j...
Jak vše zde funguje?
Vše jsou obchodní staré mechanické váhy kde na jedné straně je závaží a na druhé straně je zboží, ...
Konzumní pekelný očistec je zde díky svatému centralismu
Věda a statistika zjistila, že parazitování je umožněno vždy díky svatému centralismu, kdy v centr...
Ano, místo ubožáků zde musí být elita
Jelikož realita není ideální tak je zde snaha tento problém řešit mnoha způsoby, každý způsob má s...
Ano, je třeba si vzít z přírody poučení
Lidi co dělají chyby, se tváří jako lidi co nedělají chyby, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, n...
Ano, něco pohnojit může každý
Mnohé zde má více významů, pokud někdo řekne, já jsem to pohnojil tak to může znamenat, že něco ud...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.