Velikým problémem je přelidnění

https://www.flickr.com/photos/gvkb/24248784687/

Sledoval jsem předvolební debatu kandidátů na prezidenta a čekal na to, jestli zde bude téma přelidnění, jak jsem očekával tak toto téma zde nebylo a proč zde toto téma nebylo? V roce 2056 bude na světě už 10 000 000 000 lidí, problémem zde není jídlo a bydlení, problémem je zde bída způsobená nedostatkem dobré práce za dobrou mzdu, pro všechny co potřebují peníze. Vše zde jsou příčiny a následky, obrazně pokud se loď potápí, tak prioritou je, jak zachránit lidi, pomocí záchranných člunů, tím záchranným člunem je digitální výchova dětí, kdy děti vychovají jenom GVKB inteligentní autonomní roboti tak, aby se z lidí stali pro zaměstnavatele roboti, co nelžou a nekradou. 

Roboti eliminují pří výchově nekvalitní genetický materiál a tím se eliminuje u lidí degenerace a evoluční zaostalost. Roboti dají lidem nový GVKB robotický jazyk a novou GVKB robotickou kulturu, ve které už není; náboženství, politika, reklama, pohádky, mýty, fetiše, pověry, pohádky, dogmata, atd. Člověk je o vyrobení a nastavení, kvalita člověka je prioritou pro naši budoucnost, jenom díky kvalitním lidem, co budou makat po celý život jako roboti, můžeme vybudovat novou GVKB konzumní civilizaci, ve které láska a pravda globálně zvítězí nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy. Z díla spatříme tvůrce, veliké hodnoty vznikají pod velikým tlakem, jak si to uděláme takové to budeme mít, kdo nebude profesionálně každý den v roce pracovat na 100%, ten nebude ani jíst.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.