Ano, je zde krize u ekonomiky a politiky

Pokud o někom nemám dostatek informací, mohu si naivně myslet to, že je to člověk bez chyb, jakmile se mi ale podaří získat informace o každém člověku tak zjistím to, že je to zmetek, který byl chybně vychován a který mnoho lže a krade. Prozkoumal jsem i svaté lidské veliké kulty jestli jde skutečně zde o dokonalého člověka bez chyb, ale vždy jsem bohužel zjistil, že jde jenom o zmetka, který byl chybně vychován. 
 
Jediné řešení spatřuji v tom to učinit jako u osobních aut, a to tak, aby lidi chodili každý měsíc na prohlídku, ten kdo by byl pod průměrem v rovině těla a duše, by byl vyřazen z naší kulturní civilizace pomocí gilotiny a jeho tělo se zpracovalo na potravinové granule pro dobytek. V ekosystému je přirozený výběr, a vše co je zde pod průměrem, to je eliminováno zcela automaticky, a nikomu to nevadí. 
 
V současnosti je třeba na světě eliminovat rychle gilotinou většinu světového obyvatelstva, které je genetickým zmetkem a je špatně vychované. 0.001% obyvatelstva které je evolučně nejlepší se použije k vytvoření nového lidského druhu, aby se odstranila veliká tělesná a duševní degenerace. 
 
Globální ekonomická a ideologická krize je zde díky tomu, že jsou lidi nedokonalí a mají mnoho chyb, jenom z kvalitního genetického materiálu lze vytvořit kvalitní společnost! Jenom kvalitní lidi vytvoří kvalitní normy a budou je i respektovat, život to je evoluční hra o to co milujeme a potřebujeme ten, kdo neumí tuto hru dokonale hrát, musí být ze hry vyloučen a jeho tělo se musí recyklovat na granule. 
 
Podívejme se do přírody na její schopnost recyklace, zahlcujeme ekosystém špínou hmotnou a duševní a nechceme tuto špínu uklidit, geneticky nekvalitní a chybně vychovaný člověk to je jenom ubohá špína v ekosystému, která se musí eliminovat pomocí gilotiny a těla se zpracují na potravinové GVKB granule pro dobytek, aby zde byla správná ekologická recyklace. Spalovat lidská těla to není ekologické a ekonomické, bohužel když jsem chtěl postavit zde velikou GVKB továrnu, která by zpracovávala lidská těla ve velkém na GVKB potravinové granule pro dobytek.
 
A měl bych i GVKB testovací stanice kde by se lidi každý měsíc globálně testovali a nekvalitní materiál by se zpracovával na potravinové granule, narazil jsem na nepochopení u zdegenerované elity, že prý jsem psychicky nemocný člověk a že bych se měl jít dlouhodobě léčit pomocí chemoterapie do psychiatrické nemocnice v Praze
 
Podle sebe ale posuzujeme druhé, naše globální mocná a bohatá mafiánská elita, co rozhoduje sobecky o nás bez nás, to jsou těžce nemocní lidé, co by se měli léčit, bohužel oni jsou chráněni zákony a policajty, takže jejich přemístění do nemocnice, je nemožné a následkem je bohužel dlouhodobá globální bída a nezaměstnanost, neboli hluboká veliká globální krize u ekonomiky a politiky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Proč nemáme stejné priority?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37106461163/ Každý člověk je originál v originálním prostředí, a...
Jak velký plat chceš?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/34464642891/ Já chci stejný plat, jaký má ředitel této organizac...
Dlouhověkost škodí ekonomice a politice
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37855762166/ Tak jako se obnovují auta, protože jsou zastaralá, ...
Lékem na krizi je optimální preventivní kontrola priorit
Vše je na cestě k cíli a jde o to, aby zde byl správný cíl a správná cesta, pokud je zde špatný cí...
Ano, je třeba investovat do automatizace a optimalizace
Dobrá rada je zde vzácná zato špatných rad slyšíme od narození do smrti nekonečné množství, co je ...
Proč mohamedáni neutíkají na Sibiř?
Na Sibiři jsou existenční problémy, a v Německu nejsou existenční problémy, když si neumí mohamedá...
Ano, kolem limitů se vše točí
Vše je zde loutkou ovládnou limity, je to jako se zatížením lana, které nesmíme překročit. Některé...
Ano, na špatných základech, nejde stavět
Ano, ti co jsou nahoře, mohou za to, že dole je bída, nadbytek pro ty nahoře, vzniká díky nedostat...
Nezaměstnanost způsobuje deprese
Kdo nám zase všem ukradl dobrou práci? Lidi nechtějí špatnou práci, díky které se zde mají špatně,...
Konzumismus dělá z lidí hloupé stádo
Chléb a hry to je klasické heslo pro konzumismus, který je zde už s námi velmi dlouho, je to o pri...
Kdo může za naši malou kupní sílu?
Za malou kupní sílu může veliký stát, který je finančně negramotný, jediným možným řešením je použ...
Ano, za vším jsou společné peníze
Veliké bohaté národy a veliké bohaté nadnárodní korporace, to je prioritně o společných penězích, ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu