Ano, je to jenom nudná globální statistika

https://www.flickr.com/photos/gvkb/24442658368/

Lidi pracují pomalu a draho, proto je logické že se musí začít vyrábět autonomní inteligentní roboti, co budou pracovat levně a rychle, člověk je už něco jako elektronka a robot je jako digitální čip, evoluce je jako lavina a nikdo ji nezastaví, najednou bude robot prezident vyznamenávat roboty za jejich hrdinské činy, lidi spatříte už jenom nahé v zoologické zahradě. Nejprve se začínají propouštět lidi, co jsou dole, potom přijdou na řadu lidi, co jsou uprostřed a nakonec dojde i na ty, co jsou nahoře, jako jsou prezidenti a ředitelé, vše je zde dočasně, a jenom evoluční změny, zde jsou trvale. 

Proces, který bere lidem dobrou práci, není problémem, který je nový, tento proces započal už velmi dávno, s příchodem digitalizace, ale došlo k tomu, že nárůst nezaměstnanosti se začal velmi zrychlovat, navíc je zde problém s tím že počet lidí se za padesát let na světě zdvojnásobil a to hlavně u zaostalých národů. Máme zde najednou plný pytel velikých problémů a nikdo neví jak všechny tyto problémy vyřešit, prioritně musíme vyřešit problém s bídou, jakmile lidi nemají chléb a hry, tak následkem je mnoho konfliktů, které snadno přerostou do velikých válek. Lidí je už všude jako much, a je třeba tyto mouchy eliminovat, jde už jenom o to, jak to optimálně realizovat, aby vše proběhlo globálně rychle a levně. 

Řešením je, globální čipový přídělový systém zboží a služeb, zrušíme globálně; peníze, soukromé vlastnictví, daně, clo, atd. ten kdo nebude pracovat, ten nedostane čipový příděl zboží a služeb. Práci si už nikdo nebude muset pracně hledat, ale dostane jí digitálně přidělenou, dneska budeš nahoře a zítra budeš dole, skončí období, ve kterém byl nějaký elitní jedinec po celý život nahoře, a tak se měl božsky. Nebude zde už; politika, náboženství, reklama, atd. bude zde heslo, amatérskou chybu uděláš jenom jednou, a potom umřeš hlady. 

Nebude zde pro nikoho možnost si obstarat jídlo, pokud nebude pracovat, proč lidi zabíjet draho ve válce, když lidi mohou zemřít levně jako mouchy hlady, abychom se nemuseli dívat na to, jak ubožáci umírají hlady, tak ubožáky přemístíme do velikých oplocených rezervací, zde mrtvá lidská těla, nasytí hladová divoká zvířata. Kdo může jíst, ten může i pracovat, místo pracujete pomalu, máte výpověď, zde bude, pracujete pomalu, budete okamžitě přemístěn do rezervace. Život to je hra, a ten kdo už nedokáže hrát, musí počítat s tím, že jeho životní hra skončí. Když zemře celebrita, je to národní tragédie, když zemře globálně milion ubožáků každý den hladem, tak je to jenom nudná globální statistika.

Podobné příspěvky

Je třeba zavést cenzuru rovnou do hlavy
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37326850956/ Lidi porušují svatá pravidla, a následkem je hříš...
Vše co je pomalé to se musí eliminovat
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37507666246/ Myslí vám to pomalu a pracujete pomalu máte výpov...
Řešení krize je jednoduché
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524188732/ Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, tak to ...
Budete digitalizováni
https://www.flickr.com/photos/gvkb/35387860906/ Ano, digitalizace eliminuje násilí. Násilí člověka ...
Digitalizace lidem umožní dosáhnout osvícení
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37184405703/¨ Jak restartovat optimálně centrální systém? Součas...
Ano, všechno je v prdeli
https://www.flickr.com/photos/gvkb/23923730358/ To že se svět neustále mění, ví každý, jsou z...
Konzumní vandalská kultura
https://www.flickr.com/photos/gvkb/23703707068/ Když to nemohu ukrást, tak to aspoň vandalsky poš...
Ano, bude líp, díky optimalizaci a automatizaci
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37749586674/ Nadbytek vytváří nedostatek, nedostatek nutí k ak...
GVKB 035
https://www.flickr.com/photos/gvkb/26245298068/ Moje politická reforma, lidi z EU přestěhujeme do...
Mozek funguje jako inteligentní počítač
Vše co umí mozek, to jde naprogramovat, celá naše civilizace je o nahrazování toho, co je přirozen...
Ano, váš odpor bude marný, budete eliminování a recyklováni
Víš, proč jsi nemocný? Příčinou je složitost, jsi složitý systém, který existuje ve složitém systé...
Ano, nikdo to neřeší
Potřebujte snížit mzdové náklady na zaměstnance, pronajmeme vám GVKB autonomní inteligentní roboty...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.