Chyby vznikají díky chybám

Všechny problémy zde jsou díky chybám, které jsou zločinem, se vznikem chyb logicky a automaticky vzniká i bída, nadbytek vytváří nedostatek! Z dálky vypadají chyby krásně, ale z blízka spatříte jejich ošklivost a to že je to obyčejný zločin, páchaný na těch co jsou chudí. Z hlediska funkčnosti systému je lež chybou, kterou je třeba odstranit, aby konzumní systém optimálně fungoval. Základem pro funkčnost je konkurenční boj a se vznikem chyb je konkurenční boj nahrazen monopolem nebo centralizací. Obrazně bych chyby elity přirovnal k plevelu, který neustále roste, aniž by jej hospodář sázel a pokud chce hospodář mít z hospodářství užitek, musí neustále plevel likvidovat a nejlépe je plevel likvidovat už v zárodku, aby nemohl zapustit hluboké kořeny. 
 
Chyby vznikají díky chybám v nás a okolo nás, tam kde nejsou žádné chyby, v nás a okolo nás, tam nemůžou ani chyby vzniknout. Jde o to, aby zde byl prostě konečně zákon, který jednoznačně stanoví to, že chybování je nehorší možný lidský zločin a za tento zločin bude trest smrti a propadnutí veškerého bohatství společnosti a toto bohatství se rozdělí chudým, a těm co nic zde nemají. Nikdy v minulosti lidské kultury zde nebyl zákon, který by prohlásil chyby za zločin a potrestal smrtí chybující lidi a jejich majetek rozdal chudým! Zlo je pácháno proto, aby se měl zločinec dobře a byl mocný bohatý, pokud bude zločinec vědět to, že jakmile bude bohatý, že bude automaticky zabit a jeho bohatství připadne automaticky jenom velmi chudým lidem, tak pro něj ztratí smysl konat zde jakékoli zlo, a tak zde získávat bohatství. 
 
Nelze získat zde bohatství bez použití agrese, naše agresivita je zde díky snaze získat zde bohatství, a mít se lépe než druzí. Rodiče mého otce zahynuli v plynové komoře v koncentračním táboře Osvětim, protože byli židé a můj otec se zachránil jenom díky tomu, že se svým bratrem odcestoval do Anglie a potom jako voják bojoval se svým bratrem v armádě jako námořník. Všechny války, zde vznikli jenom ve snaze pomocí veliké agrese, získat veliké bohatství, co na tom, že se na města házeli atomové bomby a stavěli se veliké vyhlazovací koncentrační tábory, ve jménu zisku bohatství je vše dovoleno! 
 
Ano, 1% lidí na světě vlastní veškeré světové bohatství a 99% lidí na světě díky tomu žije v bídě a musí otrocky sloužit tomuto 1% lidí, není zde tedy globální ekonomická krize, jak nám lžou informační zdroje, je zde jenom problém v tom že nedokážeme popravit 1% lidí na světě, co má zde veškeré bohatství a toto bohatství potom vrátit těm, co jsou na tom ekonomicky nejhůře a nejvíce tuto ekonomickou pomoc mnoho potřebují! Nelze pomoci tomu, kdo o pomoc zde nestojí a myslí si, že si pomůže sám, tím že bude škrtat drasticky malé sociální výdaje chudým, aby ti co jsou velmi bohatí, byli ještě bohatší! Nakonec jako vždy to skončí válkami, a někdo zase na válkách vydělá zlato, protože on bude daleko od válek, a bude dodávat za zlato těm, co válčí zbraně a potraviny, peníze nesmrdí.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Víte jistě to, co je zde jisté?
1  Smrt  2  Daně  3  Lež  4  Deprese  5  Problémy  6  Vandalismus  7  Idealismus  8 ...
Manuál jak odstranit příčiny většiny nemocí?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555816771/ Nejlepší je kontrola, a eliminování všeho co je c...
Pravda přichází pomalu a přesto je první
https://www.flickr.com/photos/gvkb/34854146694/ Svatá lež přichází rychle a přesto je poslední, je ...
Ano, každý příběh má svůj charakter
Tento Matrix to jsou jenom příběhy a každý příběh má svůj charakter, příběhy vznikají z příběhů a ...
Normální je obyčejný člověk
Normální vysokoškolák se ještě na světě nenarodil, každý vysokoškolák je nenormální, protože vysok...
Ano, štěstí nejde zakonzervovat
Jelikož má štěstí zde velikou hodnotu, tak bychom jej i chtěli zakonzervovat, aby nám dlouho vydrž...
Teorie deformace
Existujeme v systému, kde je vše založeno na deformaci, my deformuje to co je okolo nás, a to co j...
Ano, GVKB je nejmoudřejší člověk
Pokud jsi jenom trouba tak nemůžeš pochopit to, že je GVKB nejmoudřejší člověk jaký na světě kdy ž...
Ano, nejste pány ve svém domě
Na upíry je nejlepší česnek! V našem těle je mnoho upírů, co na našem těle parazitují, pokud se ji...
Moudrá slova z moudré hlavy
V knihách jsou popisné informace z minulosti, v našich snech jsou informace o naší budoucnosti, mi...
Pomodli se bude ti odpuštěno
01 Proč nemáš Bibli?  02 To je moc stará kniha, já čtu jenom nové knihy.  03 Ale myšlenky v t...
Jak být geniálně normální
Vše je zde proces, který směřuje k cíli, abychom zde mohli existovat tak se přizpůsobujeme situaci...

Tento web používá Akismet na redukci spamu