Nehraj si a pracuj

https://www.flickr.com/photos/gvkb/25242952748/

Lidi by si chtěli pořád na něco hrát, někdo si hraje na kazatele a jiný si zase hraje na krále, tak to ne, všichni budou pracovat každý den mnoho hodin, hrát si budou smět jenom děti ve věku od 2 let do 12 let a důchodci ve věku od 60 let do 100 let. 

Hodnoty vznikají jenom z práce, bez práce nejsou koláče, všude dáme kamery, a jak si bude někdo hrát, tak se z mikrofonu ozve, nehraji si a pracuj, ano i dítě ve věku 13 let může doma uklidit a nebo jít nakoupit, lidi dneska hrozně zlenivěli, kradou z internetu duševní hodnotu a nebo konzumují slivovici a kouří cigarety.

Tak to ne, podívejte se na to jak těžce pracují lidi v Číně abychom zde díky nim měli počítače a mnohé jiné zboží, lidi u nás jenom chtějí reprezentovat stát nebo firmu ale pracovat v Amazonu se nikomu nechce! 

Končí období rozmazlování zaměstnanců, a přichází období kdy budou zaměstnanci makat jako roboti. Nebude zde ani v posteli doma ležení a koukání na televizi nebo sex, nic takového, i do postele si vezmete notebook, a budete zde pracovat pro školu nebo zaměstnavatele.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.