Asociální politika

IMG_0058

Nacismus je ukázkovým příkladem asociální politiky, která likvidovala židy po milionech v plynových komorách jako dobytek, vše je zde hra ve které je snaha o úspěch, když nejde uspět normálním způsobem tak dochází k extrémům, takovým extrémem je konflikt a válka. Islám je zase asociální náboženství, existují i asociální podnikatelé a obchodníci co jednají s lidmi jako s ubožáky. Problémem je selhání kontroly a toho využívají lháři a zloději, dobrota je žebrota, jak zajistit nad lidmi optimální kontrolu, aby lidi nemohli lhát a krást? 

Řešení je jednoduché a to nejsou lidi tak zde nejsou ani lháři a zloději, místo lidí zde budou GVKB roboti, všechny snahy o to, aby se lidi změnili k lepšímu, se ukázali jako naivní a marné, rodíme se jako sobci, a jakmile máme příležitost k tomu, sobecké myšlení a konání realizovat, tak se z nás stanou sobci. Podívejme se třeba na vandalismus a extremismus, jaké on napáchá veliké škody, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit zde to, že roboti nenahradí globálně lidi, lidi jsou jako elektronky a roboti jakou jako čipy, doba elektronek evolučně skončila, a přichází digitální doba, ve které jsou všude čipy. 

Takový robot bude po vyrobení dva roky pracovat pro civilizaci, a potom se recykluje, a z recyklovaného materiálu se vyrobí noví roboti. Spočítejme si, jaký je ekonomický rozdíl mezi zaměstnáváním lidí, a zaměstnáváním robotů. Roboti jsou levnější a rychlejší a tak je logické že lidi už nebudeme k ničemu zde potřebovat, robot prezident bude vyznamenávat roboty, to bude digitální asociální politika, když skončí rituál slavnostního vyznamenávání, tak se zúčastnění vyznamenaní roboti recyklují, včetně robota prezidenta.

Umělá inteligence komentáře moderuje