Vadí vám malá mzda?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/24246109277/

Prý u nás bere malé mzdy jenom deset procent zaměstnanců, to je lež jako věž! Malé mzdy zde bere devadesát procent zaměstnanců a jenom deset procent zaměstnanců bere veliké mzdy, jak poznáme to, jestli je mzda veliká nebo malá? Jednoduchým ukazatel je, jak bydlíte! Ukaž mě, jak bydlíš, a já ti povím, jestli máš malou nebo velikou mzdu, bohatství a nemoc nejde dlouho utajit. 

Pokud nemáte vlastní dům kde je; garáž, skleník, bazén, zahrada, klimatizace, atd. tak máte malou mzdu. Ano jenom deset procent zaměstnanců, u nás má vlastní moderní hodnotný dům, činžovní domy to jsou noclehárny pro sociální ubožáky, kde vás neustále ruší sousedi, a nemáte k dispozici ani garáž, a tak vám nové auto někdo ukradne, nebo jej aspoň škodolibě poškodí. 

Kde je dneska hranice mezi malou a velikou mzdou? Tou hranicí je dneska 100 000 Kč měsíčně v USA 4756 USD, podívejte se do USA na mzdy a pochopíte to, co vám říkám, pracovat v USA za mzdu menší 4756 USD měsíčně to je jistá cesta bídy, za tak malý plat už nechtějí pracovat v USA už ani manuálně černoši na stavbách. Pro ekonomické migranty jsme jenom tranzitní zemí, na jejich cestě do Německa, to se spíše ekonomický migrant vrátí domů než by on u nás žil a pracoval.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.