Ano, eliminujeme příživníky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/39078229192/

Svět bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, spolupracující s autonomními inteligentními GVKB roboty na dobíjecí baterie. Nebude zde už politika a náboženství, bude zde jenom GVKB globální vojenský tvrdý režim, ve kterém nesplněný rozkaz, bude znamenat eliminování toho, kdo rozkaz rychle a správně nesplnil. 

Život byl a bude jenom hrou o hodnoty, ten kdo v této hře neuspěje, bude eliminován, všimněme si toho, že zaostalost je nejvíce tam, kde není optimální kontrola nad lidmi, a lidi si tak tam dělají, co je napadne. 

Takto globálně pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží, jak si to uděláme takové to i budeme mít. Skončí zde plýtvání hodnotami díky chybám, GVKB systém nebude chybovat a vše bude správně spočítáno a ve virtuální realitě otestováno, základem nové GVKB doby bude heslo RYCHLE A LEVNĚ, vše co bude pomalé a drahé to se eliminuje. Místo výpovědí pro nekvalitní zaměstnance, zde bude eliminování nekvalitních zaměstnanců. 

Lidí je zde všude jako much ale to skončí, nebude to trvat dlouho, a lidí zde bude globálně velmi málo, a lidi najdete jenom na okraji civilizace, jak pasou dobytek, a sbírají to co je k jídlu, roboti budou pracovat lépe a levněji než lidi, a tak lidi opustí GVKB konzumní civilizaci, a navrátí se k tradičnímu životu ve smečkách, kde jsou kouzelníci a náčelníci. 

Vše je zde dočasně, jednou jsi nahoře a potom jsi dole, období, ve kterém byl člověk existenčně nahoře to už končí, a přichází období, ve kterém bude člověk dole a bude zase součástí ekosystému.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.