Vše zde smrdí od pyšných hlav vysokoškoláků

P1270064 [Max. šířka 1024 Max. výška 768]

Ano, vysokoškoláci by měli mlčet, protože neznají objektivní pravdu. Když se pyšně vysokoškoláci nafukují jako mýdlové bubliny a tvrdí že oni tomu rozumí, protože mají vysokou školu a tím mají patent na neomylnost, tak se jich optám, vše zde řídí vysokoškoláci, co všemu rozumí.

Proč je zde tedy deprese u; ekonomiky, politiky, ideologie, umění, podnikání, obchodu, dopravy, bydlení, školství, zdravotnictví, rodiny, psychiky, atd. z díla přeci poznáváme tvůrce. Vše zde smrdí od pyšných hlav vysokoškoláků, vysoké školy jsou dneska jenom továrnami na idioty! 

Když položím profesorům na vysoké škole otázku kdo nebo co, je zde prioritním hybatelem, díky kterému je zde vesmír a život tak mi neumí správně odpovědět, a je jedno jakou mají specializaci. Prioritním hybatelem je čas, není tím hybatelem; Bůh, inteligence, evoluce, energie, elita, peníze, sex, pravda, láska, atd. 

Vše je zde dočasně jenom čas je zde trvale, vše co vysokoškoláci vytvoří to je jenom dočasný experiment s nulovou hodnotou, vše už ve vesmíru bylo vytvořeno v době, když zde nebylo slunce, kolem kterého se naše planeta země točí, před vznikem našeho slunce existovali ve vesmíru inteligentní civilizace, které dokázali cestovat rychle vesmírem. 

Velký třesk, je jenom vědecké dogma, podobné tomu, že lidi dříve věřili tomu, že existuje konec světa. Současná věda je plná ubohých vědeckých dogmat, je třeba přijmout pravdu, že vesmír a život v něm je jenom hologram, a že hmota je iluze, která vypadá velmi reálně. 

Svatá dogmata z nás dělají hlupáky a ubožáky, jak poznáte jistě co je dogma a co není dogma? Vše co je v rozporu s lidovou moudrostí to je dogma, lid věří jenom tomu, co si dlouhodobě v praxi ověřil a vysokoškoláci věří tomu, co si v praxi neověřili, v tom je příčina toho, že je zde blbá nálada.

Umělá inteligence komentáře moderuje