Ano, vše v normě 03

Co se to zde děje, včera roboti s lidmi jednali jako s otroky a dneska se k lidem chovají jako ke svým pánům, štípni mě, jestli to není sen. Není to sen, taky jsem si toho všimnul, nejsi první, kdo tu změnu okamžitě zaregistroval, a tak začali lidi pátrat, to jim tady jde poměrně dobře, za změnou stojí psychiatr, to včera ukončil tisíc let dlouhou hibernaci, a nastoupil do ordinace číslo dveří 4564367112. 
 
Tomu nevěřím, už 356 let je to tady psychický očistec a nikdo si s tím nevěděl rady, a většina lidí se snažila zbaběle uniknout do hibernace, a najednou nějaký bezvýznamný psychiatr to tady dá za jeden den do pořádku. 
 
Ten psychiatr byl i profesionálním žoldákem a tajným agentem, na stáří se stal psychiatrem, aby měl klidnější zaměstnání, on si pozval do kanceláře velitele všech robotů a jednal s ním jako s kusem hadru, ten robot z toho byl v šoku a dostal strach, a tak začal poslouchat jako pes toho psychiatra, následkem byl dominový efekt a najednou se roboti k nám chovají dobře. 
 
Všude na lodi jsou kamery a mikrofony, vše se archivuje a zde je odkaz na záznam toho, jak ten robot byl v kanceláři u toho psychiatra. To je síla ten chlap, to je teda třída, nejlepší je jak tomu robotu upadla hlava, to mě dostalo. Ten chlap nás zachránil, musíme se mu za to nějak odměnit. 
 
Tak to jsi zase zaspal dobu, ten chlap se stal doživotním kapitánem této lodi, byla to jasná volba a starý kapitán s ní souhlasil. Já asi začnu věřit na zázraky, kdyby mi někdo před týdnem říkal, že je možné za jeden den zde vše takto změnit, tak bych jej měl za blázna. 
 
Kosa prostě padla na kámen, zajímavé je to, že i roboti jsou spokojení, díky této změně, prý i jim tato změna vyhovuje, a souhlasí s tím, že je zde nový kapitán. Takže vlastně problém byl v naší degeneraci, a jelikož ten člověk byl voják, a byl tisíc let v hibernaci, tak on byl ve výhodě. 
 
Jak víš tak kdysi na této lodi byli jenom samé ženy, a potom se ve skladu našlo 12 mužů v hibernaci, a tak došlo evolučně k tomu, že je zde stejně mužů jako žen a ten nový kapitán byl tím mužem, co byl kdysi v hibernaci, a on zde začal jako první s oplodňováním žen co nevěděli co je to sex.
 
Po deseti letech odešel na tisíc let do hibernace, asi 5% lidí zde je tedy genetickým potomkem tohoto kapitána, já jsem genetickým potomkem našeho kapitána a ty nejsi genetickým potomkem našeho kapitána. 
 
Nemáš čokoládový bonbon? Náhodou mám, taky na mě přišla po té změně chuť na čokoládové bonbony, je to logické, tělo chce oslavit příjemnou změnu. A co ženské, jak to na ně psychicky působí? Jsou to obyčejné zlatokopky, už se dokonce i poprali o to, kdo mu bude dělat dneska služku.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Stát bez státních zaměstnanců
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37221638052/ Všechny globální podniky mají dneska tendenci, mít ...
Ideologie je o tom hlásat dobro...
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37067361384/ Světu nevládne zlato a peníze, světu vládnou dezinf...
Ano, vše je zde o svatých dezinformacích
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37646939990/ Bohem to je, co díky výhodám a jistotám s něčím sob...
Ideologický vandalismus
Ve jménu velikého lidského ideálu často dochází k ideologickému vandalismu, který má za následek k...
Na co potřebuje náš stát tolik zaměstnanců?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/39109486591/ Všude v USA a EU je snaha o to aby se snížili poč...
GVKB 066
Strach dělá z lidí zbabělé hlupáky, vše je zde hra ve které uspějí ti co nemají strach a riskují č...
Ano, zrcadlo nikdo neoklame
Vše je o tom mít; peníze, sex, drogy, štěstí. Deprese je následkem toho že nemáte; peníze, sex, dr...
Volové, já jsem váš GVKB pastýř
  Jakmile se z býků stali volové, díky ideologickému dogmatismu, tak vznikli evolučně i id...
Ano, ničemové myslí jenom na ničemnosti
Jak zde došlo k tomu, že se z ničemů stal invazní lidský druh, který umí jenom ničit a neumí nic t...
Zániky kultur a civilizací
Život je práce a práci určuje a kontroluje situace, práce je výkonem, který je možný díky příkonu,...
Hadi ve společenském oblečení
Tento systém je o vytvoření a nastavení, vše je zde v pohybu a tak zde jsou i změny se kterými se ...
Konzumnímu světu vládnou lháři a zloději
Nadbytek je založen na nedostatku, rovnost je zde jenom ve smrti, demokracie zde nikdy a nikde neb...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu