Teorie praxi nedokáže nahradit

full

Vše je zde je o příčině a následku, neustále slyším, že je zde vše na hovno, protože je zde lidí jako sraček, a tak život stojí za hovno, a ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole. Teorie praxi nedokáže nahradit, ano žijeme ve světě, kde je všude blbá nálada, protože místo originálů, zde jsou jenom náhražky, s nulovou hodnotou. Originál je živý a náhražka je mrtvá, v tom je jádro problému, že náhražka nedokáže originál nahradit. Mocní a bohatí lidé se před námi utajili, a místo nich zde máme náhražky ve formě teorie, která je mrtvá, a tak má nulovou hodnotu. Teorie je jako stará mapa, a tak nenajdete, co hledáte, protože se mnohé už změnilo. 

Vysokoškoláci jsou nám na hovno, protože nám dávají jenom teorie, které v praxi nefungují, ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy, bylo a bude. Teoreticky ten kdo profesionálně pracuje, by se zde měl mít dobře, ale to je jenom teorie, která v praxi nefunguje, dobře se mají vysokoškoláci, co vytvářejí ubohé politické a ekonomické teorie, které v praxi nefungují, to ta stará vláda byla špatná, sebekritika vyšla z módy! Za vším je egoismus, v centru byli a budou vždy jenom egoisti, co budou produkovat teorie, které v praxi nefungují, neustále vychází mnoho časopisů a knih a je zde mnoho; školení, kurzů, schůzí, atd. to vše jsou jenom amatérské teorie, které v praxi nefungují! 

Jak je možné, že někdo ukradne měděné kabely, a následkem je to, že vlaky stojí? Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, všechny snahy o to, aby lidi nebyli egoisty selhali, egoisty najdete mezi těmi, co jsou dole, i mezi těmi co jsou nahoře. Vytvořili jsme antikoncepci, protože je všude lidí jako sraček, a tak život lidí stojí za hovno, je třeba jít dále, nahradíme lidi za roboty, lidský zaměstnanec je zde už na hovno, a tak pošleme lidi, které nepotřebujeme na práci do krematoria, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací. 

Podívejme se do minulosti, jak veliké lidské civilizace zanikali, každá lidská civilizace musí díky egoismu jistě zaniknout, socialismus zaniknul díky egoismu, a kapitalismus taky zanikne díky egoismu, budoucnost má jenom nahrazení lidí za roboty, nejsou egoisti tak nejsou s egoisty problémy. Nebude to už trvat dlouho a v Praze na hradě bude robot prezident vyznamenávat roboty, lidi už budou jenom v zoologické zahradě za sklem, vedle pavilonu opic. Prezident a ředitel to je jenom opice se zlatou korunou na hlavě, vše je zde jenom o tom, že se po druhých opičíme, a tak se o opic psychicky nelišíme, slepý nemůže vést slepé, o tom to je, ryba smrdí od hlavy, vše už bylo řečeno, je třeba nahradit lidi za roboty.

Podobné příspěvky

Je politika boj o veliká státní koryta?
Volba prezidenta České republiky 2018 1. Emil Adamec 2. Igor Sládek 3. Jana Yngland Hrušková 4...
Dokonalým prezidentem nemůže být sobecký člověk
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37373967371/ Vše, co je zde dočasně, to je nedokonalé! Lidi dě...
Klaníme se trpaslíkům, co si hrají na obry
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37067356094/ Stvořil veliké dílo velký člověk? Pokud budu součas...
Krize je trestem za nesplnění náročné zkoušky
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37835455266/ Život to je vysoká škola, ve které musíme neustále ...
Ano, mouchy na něj srali
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37744796302/ Proč u nás nemáme rádi svatou elitu, která ro...
Globální konzumní egoismus
https://www.flickr.com/photos/gvkb/25242935418/ 01 Blázni obětují zdraví, aby vydělali peníze,...
Kdo neplatí veliké daně je ekonomický parazit
Veliké daně jsou základem, na kterém stojí společnost, pokud společnost nemá peníze, tak nemůže lo...
Konzumní pekelný očistec je zde díky svatému centralismu
Věda a statistika zjistila, že parazitování je umožněno vždy díky svatému centralismu, kdy v centr...
Nemocní politici nemohou léčit nemocný pracující lid
Jsi pyšný hlupák. Z díla je spatřen tvůrce, a pokud se podíváme na lidskou kulturní civilizaci věd...
Ano, elita je zde zbytečná
Podívejme se na stroje, řídí je programy a stejně tak i lidi, mohou být řízení globální umělou int...
Nadprůměrné platy by si měla elita zasloužit
Jaký je výkon takový by měl být i příkon, optimální bude dát lidem do hlavy čipy a umělá inteligen...
Ano, naše Česká země nevzkvétá
Statistiky jasně odhalují míru deprese, u každého národa, na oficiální statistiky se ale nelze spo...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.