Egoismus má mnoho strategií

IMG_4672 [Max. šířka 1024 Max. výška 768]

Ve škole se učí o tom, že zde byl; feudalismus, kapitalismus, socialismus, hinduismus, buddhismus, islamismus, nacismus, atd. jenže to vše jsou jenom strategie lidského egoismu, strategie je dlouhodobý pevný plán, jak být úspěšní v tom co konáme, a když stará strategie selže, tak se použije nová strategie. U nové strategie je většinou problém s nedomyšleností, protože nové strategie vznikají rychle, a není čas je praxí dlouhodobě prověřit. 

Máme nějaké ideály a ty se snažíme pomocí strategie realizovat, při realizaci hrají klíčovou roli priority, priority určují ti, co jsou nahoře a mohou tak pracující lidi ovládat jako loutky, pomocí výhod a jistot které jim centrální systém poskytuje. Statistiky objektivně odhalují to jak se lidi ekonomicky a sociálně mají v nějakém národě, nezaměstnanost a bída se silně podílí na tom, že lidi se nemohou dožívat vysokého věku. 

Výstavba moderních silnic a moderních železnic ukazuje vyspělost národa, obchod a podnikání je silně závislé na dopravě, zde je veliký problém s tím kdo veliké investice do silnic a železnic zaplatí, jde zde o investice kde je návratnost investic dlouhodobou nejistou záležitostí. 

Věda je o tom že víme a nemyslíme, ekonomika je o tom že umíme investovat, technika je o tom že za nás pracují stroje, atd. U nás je velikým problémem chybný výběr daní, je třeba zavést konečně daň z hlavy podle tabulek, ten kdo nezaplatí tuto daň, ten skončí v pracovním táboře na jeden rok, nejsme tak bohatí abychom mohli podporovat nepřizpůsobivé příživníky a lakomé podnikatele, co vyvážejí zisk z naší práce do ciziny a neplatí zde tak daně.

Umělá inteligence komentáře moderuje