Klíčem k lepší budoucnosti je pravda

IMG_2926 [Max. šířka 1024 Max. výška 768]~1

Ano, práva a povinnosti musí být v rovnováze. Jsi povinen vůči těm, co jsou nahoře mnohé, a jsou to těžké povinnosti, které na tebe ti co jsou nahoře naložili, tvoje práva jsou ale těmi nahoře silně omezena, naopak ti co jsou nahoře mají málo lehkých povinností a mnoho práv, je zcela jedno jaká je u moci politika nebo náboženství, po mnoho tisíciletí, zde jsou pořád ti nahoře a ti co jsou dole, byli zde sice často i naivní snahy o to, aby nikdo nebyl nahoře a nikdo nebyl dole, to ale nefungovalo, a tak to evolučně neuspělo. 

Tento svět je o protikladech, vše je obrazně mince co má rub a líc, většinou známe jenom jednu stranu mince, a tak známe život a nevíme nic o smrti. Děti a hlupáci vnímají svět v rovině dobra a zla, z dálky to tak vypadá že je zde konflikt mezi dobrem a zlem, když ale se na to podíváme z blízka tak spatříme nekonečně řek, které unášejí vše z minulosti do budoucnosti.

Vše je zde časem unášeno od okamžiku vzniku do okamžiku zániku, není zde v Absolutnu žádný jistý pevný bod a nikdy zde ani tento bod nebude, vše je v pohybu který je fyzický a informační, vše co zde dnes je, to zde už brzo jistě nebude, na věčné časy zde je jenom pohyb který vše unáší z minulosti do budoucnosti, nejde z této řeky vystoupit a být jenom nezúčastněným pozorovatelem. 

Víra nebo drogy, mohou způsobit krátké iluze toho, že jsme vystoupili z řeky, která nás unáší z minulosti do budoucnosti, tyto iluze jsou způsobené tím, že jsme se vzdálili před realitou, ale potom následuje trest ve formě deprese, a mnohdy se ocitáme v začarovaném kruhu závislosti. 

Mnozí řeknou, že sice mám svatou pravdu, ale že oni chtějí ode mě optimální jednoduché řešení, které jim pomůže se vyrovnat s touto realitou. Mým řešením je milovat pravdu více než lež, klíčem k lepší budoucnosti je pravda, hledal jsem logicky i něco co by mohlo pravdu nahradit, ale poznal jsem, že pravdu nemůže bohužel nic nahradit, nejhorší je pokud lžeme sami sobě, to je jistá cesta do psychického očistce. 

Pravda je velmi hořký lék pro lháře, a oni nedokážou tento lék přijmout, komu není rady, tomu už není ani pomoci, z díla spatříme tvůrce, jaké dílo nám zde zanechali ti, co nám zde pyšně vládnou a rozhodují o nás bez nás? Jejich dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, vědy, rodiny, psychiky, atd. 

Jak je možné, že je všude inflace, a všichni mají veliké dluhy? Vše je zde o bublinách, které praskají, ekonomická krize, to je bublina která praskla, politická krize, to je politická bublina, která praskla, tvoje deprese, to je následek pyšné bubliny, která praskla. Když starý pes přijde o svého pána, tak on často umře žalem, zase zde jde o bublinu, která praskla, všechny naše lidské závislosti jsou jenom bubliny, které jednou jistě prasknou.

Umělá inteligence komentáře moderuje