Je Václav Smil normální?

IMG_3712

Dnešní doba je plná pyšných bláznů, co píší populární knihy s nulovou evoluční hodnotou, z díla poznáváme tvůrce, to co se v USA a Kanadě dobře prodává, o to u nás není žádný zájem, a tak knihy co napsal třeba Václav Smil, zde nikoho nezajímají, a nikdo je ani nechce číst, protože informace v těchto knihách nemají pro lidi zde žádnou hodnotu. Pokud já jako Vit Kouba něco napíši, tak to lidi zajímá, protože já jsem normální, pokud by měl Václav Smil u nás složit maturitní zkoušky tak by u nich propadnul, protože je blázen, který umí jenom kopírovat názory cizích lidí a nemá žádné svoje originální názory. 

Ono stačí se těchto bláznů, co píší v USA a Kanadě populární knihy zeptat na to, co je to; pravda, láska, víra, smrt, Bůh, zázrak, ekonomika, ideologie, atd. jejich odpovědi jsou vždy ubohé, a mají nulovou hodnotu! Knihy co píše Václav Smil a jemu podobní jsou jako diplomové práce, byli vytvořené jenom proto, aby zde někdo uspěl a měl se dobře, čas tato díla eliminuje zcela jistě a spolehlivě. 

Konzumní svět se zbláznil a příčinou jsou ti, co jsou nahoře, nemůže slepý vést slepé, lidi nepotřebují ubohé teorie, lidi potřebují praktické rady, jak mají vyřešit svoje reálné problémy, takové rady v knihách které míše Václav Smil nenajdete, největším problémem lidí je to, že ti nahoře, dělají amatérské chyby, a nikdo je za to nepotrestá, jak se může stát zde prezidentem nebo ředitelem blázen, který by měl být zavřen trvale v blázinci? 

Je to chyba v konzumním Matrixu, a nikdo neví, co s tím se má dělat, že blázni rozhodují o nás bez nás, díky výhodám a jistotám co zde mají! Je třeba začít dávat lidem do hlavy GVKB čipy co jim vymažou z hlavy všechny informace a každý bude mít v hlavě jenom informace, které potřebuje k práci, čistá hlava je základem pro novou GVKB digitální civilizaci, ve které nejsou už lháři a zloději.

Umělá inteligence komentáře moderuje