Ano, rovnost je základem pro kulturu bez vandalů

P1080110

Proč nám vládnou vandalové? Války v nahotě odhalují to, že nám vládnou mnoho tisíciletí vandalové, příčinou je zde to, že z cizího krev neteče! Vytvoříte nějakou hodnotu a vandal tu hodnotu zničí, vlaky stojí, protože vandalové ukradli měděné kabely. Stát má veliké dluhy, protože vandalové vše vytunelovali, vandalové jsou mezi spodinou i mezi elitou! Proč u nás mají dělníci ubohé platy? Máme zde ubohé platy, protože vandalové na práci našich dělníků parazitují, a dělají zde z dělníků ekonomické otroky. 

Všimněme si toho, že vandal se nechová vandalsky k sobě, a nespáchá sebevraždu, vandal ví, že když se bude chovat k sobě vandalsky, tak že zemře, z vlastního krev teče! Jádrem problému je moje a cizí, moje je vandalům svaté a cizí není vandalům svaté, zde je jediné možné řešení eliminovat ze systému moje a cizí, vše bude jenom společné, nebude žádné moje soukromí, moje vlastnictví, moje peníze, moje myšlenky, moje dítě, moje oblečení, moje práce, atd. Lidi budou mít globální čísla, a budou spát na ubytovně a jíst jenom ve veliké jídelně stejná jídla, zájem jedince bude eliminován, bude zde jenom zájem globálního celku, a každý lidský jedinec bude jenom nulou s nulovou hodnotou. 

Ten kdo bude porušovat pravidla, ten bude eliminován v krematoriu, z lidí se stanou loutky, které bude ovládat globální umělá inteligence, jakýkoli odpor bude marný. Místo, pracujete pomalu, máte výpověď, zde bude eliminování v krematoriu, velikou chybu zde každý udělá jenom jednou, protože okamžitě skončí v krematoriu. Na hrubý pytel zde musí být i hrubá záplata, rovnost je základem pro kulturu bez vandalů, čím větší jsou rozdíly mezi mocnými a bezmocnými, tím více je zde problémů s vandalstvím. 

Už zde nebudou dobře utajení milionáři, co ovládají pomocí peněz politiky jako loutky, aby tak měli pro sebe výhody a jistoty, stejně tak zde nebudou ani ekonomičtí ubožáci, co kradou měděné kabely, protože lháři a zloději skončí v krematoriu. Skončí i prodej; alkoholu, cigaret, luxusu, atd. stejně tak skončí i prostituce a korupce. Zavedou se u lidí globálně měsíční kontroly kvality těla a psychiky, ten kdo neprojde kontrolou kvality, ten skončí v krematoriu, kvalita je přeci základem pro fungující systém. Děti se budou vychovávat jenom v pracovních táborech, a zde se eliminují nekvalitní děti, co se rodičům nepovedli, těžko na cvičišti, a lehko na bojišti, o tom to je.

Umělá inteligence komentáře moderuje