Spěch a nedostatek vědomostí je nejčastější příčinou toho že lidi dělají chyby

P1010471

Priority určují, na co máme čas. Pověz mi, jaké máš priority, a já ti povím, kdo opravdu jsi, nejčastější prioritou je úspěch, je to logické, existujeme v konkurenčním systému, který vše rozděluje podle schopnosti, být v něčem úspěšný. 

Závidět cizím jejich úspěchy je normální, a tak je zde často snaha o to házet těm úspěšným klacky pod nohy, když nemohu já být úspěšný, tak nebudeš ani ty úspěšný, je to začarovaný kruh, který z ubožáků dělá krysy, co běží krysí závody, a jelikož v nich ubožáci neuspějí, tak touží po pomstě, a toto depresivní toužení, je jim psychickým soužením. 

Neustále proto vychází mnoho knih o tom jak být úspěšným milionářem, jsou zde i školení a trenéři, co vás trénují v tom, jak být úspěšným milionářem, ale to vše nefunguje, příčnou je to že uspěje jenom ten kdo je geneticky vyšlechtěný a má správné vědomosti, každý zde má svoje limity, které nemůže překonat po dobrém ani po zlém! 

Realita funguje podle pevných pravidel, která nejdou porušit, proto zde je možnost uniknout do ideologických systémů, které mají svoje ideální pravidla, jde o; pohádky, mytologie, pověry, fetiše, rituály, sekty, náboženství, politiku, reklamu, dezinformace, atd. naučte se objektivně poznat, co je reálné, a co není reálné, to je základ pro váš úspěch. 

Nemá cenu investovat tam, kde se vám vaše investice nemohou vrátit, dobrota je luxus který si nemůžete dovolit, nekrmte parazity a nezalévejte plevel o tom to je, naučte se říkat druhým konečně nemám čas, nenechte si ukrást váš čas jste zde dočasně, cizí lidé jsou jenom zloději vašeho času a vašich peněz, neučte se rozdělovat lidi na ty, co vám v nouzi pomohou, a na ty co vám v nouzi nepomohou, protože jsou vám cizí. 

Vše vyzkoušej před tím, než se pro něco důležitého rozhodneš, zamysli se nad tím jaké následky a důsledky bude mít tvoje rozhodnutí, podívej se na to, jak myslí a žijí ti, co jsou nahoře, nevymýšlej to co ti co jsou nahoře už dávno vymysleli a otestovali, je lepší se poučit z chyb druhých než z vlastních chyb, spěch a nedostatek vědomostí je nejčastější příčinou toho že lidi dělají chyby.

Umělá inteligence komentáře moderuje